[2] Heineken nl magazine Heineken laat zich voortdurend zien. Als onderneming halen wij menige voorpagina. Onze reputatie zorgt ervoor dat we steeds in het nieuws zijn. Daar kunnen we trots op zijn, maar het schept ook verplichtingen. 0 wee als wij iets niet goed doen volgens diezelfde buitenwereld. Onze merken komen steeds weer met creatieve inval len. Het succesvolle Holland Heineken House heeft z'n deuren nog niet gesloten, of de volgende uitgewerkte ideeën liggen alweer klaar. Op internet, in stadions via Super Pingel-acties en zo stelen wij de show en zijn wij voortdurend zichtbaar. Door de jaren heen is er veel neergezet en men verwacht van ons niets anders meer. De buitenwereld reageert voortdurend. Daar meten wij ook steeds aan af hoe goed wij het doen, of liever gezegd hoe wij het nog beter kunnen doen. Hoe werkt dat echter in eigen huis? Als we onze bin nenwereld laten aansluiten op die enthousiaste buiten wereld, en dus zelf ook reageren op wat er in en om ons bedrijf gebeurt, snijdt het mes aan twee kanten. Wij willen op deze plek in dit tijdschrift een column neer zetten waarin actualiteit, kritiek en waardering elkaar afwisselen. Hoe meer onze lezers reageren, des te beter wij daarop kunnen inspelen. Met e-mail, sms en andere (moderne) middelen weet de consument ons te vinden. Wij dagen jullie ook uit ons op te zoeken. Ook de discussiebox op het nieuwe intranet staat daar voor open. Er kan bij Heineken meer dan je denkt. Namens de redactie Cees Brink

Heineken NL Magazine | 2006 | | pagina 2