50.000' DAVID-TAPINSTALLAHE OLDUMERTOCHT Uil HEINEKEN ROYAL CLUB SPECIALS GROOT SUCCES SPAREN VOOR MANNEN -■••:- ••v.'^rhk»;.# ■-'8tSc<--y V9ml Op zaterdag 27 mei wordt voor de 8e keer de Heineken toertocht voor oldtimers verreden. De auto waarmee wordt deelgenomen dient minimaal 15 jaar oud te zijn en voorzien van een geldige verzekering, compleet kenteken en geldig apk-rapport. Er zal dit jaar in Zeeland worden gereden, met name in de omgeving van Middelburg. Een goede navigator is aan te raden! Inschrijfformu lieren zijn te verkrijgen bij: Ronald Bek en Erik de Bruine in Middelburg, tel. (0118) 652 322 of (0118) 652 328; Saskia Hamers in Bunnik, tel. (030) 656 25 10; Cees de Jager in Zoetermeer, tel. (079) 351 55 18. Belangstellenden geven zich op door vóór 1 mei 2006 het inschrijfformulier te retourneren en 75 per equipe over te maken op girorekeningnummer 92.29.041 t.n.v. Heineken Oldtimer Toertocht te Zoetermeer. Kinderen tot en met 10 jaar mogen gratis mee; voor andere passagiers - naast de bestuurder en de navigator-geldt een inschrijfbedrag van 15. Het aantal deelnemers is beperkt tot 35 auto's. Na ontvangst van het inschrijfformulier en het inschrijfgeld ontvangt iedereen automatisch meer informatie, inclusief een routebeschrijving naar het vertrekpunt. Belangrijk: deelname geschiedt geheel op eigen risico! RH Dit jaar wordt een enorme uitdaging voor Royal Club Specials van Vrumona, want het succes van vorig jaar smaakt naar meer. Succes? Nou en of. Een halfjaar na de introductie van de Royal Club Specials werden de doelstel lingen om minstens 12.000 hectoliter te verkopen al ruimschoots gehaald. Er gingen maar liefst 1.650.000 pakken Royal Club Specials de poort uit. Reden voor een klein feestje. Tijdens de Food 2 Daagse werden drie taarten uitgedeeld door het marke- tingteam. Het team is inmiddels alweer hard bezig om het volgende succes binnen te slepen, want dit jaar wil Vrumona de distributie en volumes buiten de Randstad fors uitbreiden. De verwach tingen zijn hooggespannen. En er is meer nieuws over de specials: onlangs werd een wedstrijd uitgeschreven voor de medewerkers van Vrumona om een vierde smaak voor Royal Club Specials te verzinnen die als 'inwisselvariant' kan dienen. Van de vele inzendin gen kwam Corné den Brok (teamleider bewaking Vrumona) als winnaar uit de bus met Pear Spicy Cinnamon. t I Tapinstallatie David bereikt een nieuwe mijlpaal: wereldwijd zijn er inmiddels 50.000 Davids in gebruik. De tapinstallatie, die tussen een gewone tapinstallatie en de mobiele Perfect Draught in zit, wordt inmiddels in meer dan 63 landen en door 25 merken gebruikt. Het succes is volgens de marketing manager van David, Casper't Hooft, een bevestiging van 'het wereldwijde innovatieve karakter van de tapinstallatie'. Verder dankt David zijn succes aan het eenvoudige gebruik en gemak waarmee lokale biermerken op de installatie kunnen worden aangesloten. 2005 is tot nu toe het absolute topjaar geweest. Sinds de introductie in 2002 zijn inmiddels 3,5 miljoen wegwerpbierfusten verkocht, oftewel 690.000 hectoliter. In 2005 steeg de groei met veertig procent. Na de koffiepunten voor vrouwen is het nu de beurt aan de mannen. Via www.voetbal.nl kunnen mannen Amstel SuperPingels sparen, winnen en uitgeven. Amstel, het tweede biermerk van Nederland, is in no time dé sponsor geworden van de Eredivisie en... van de supporters. Zo organiseerde Amstel de succesvolle 'Schop het tot Superprof'-promoties. Het is tijd voor een nieuwe stap in de vorm van het SuperPingels spaarprogram ma, dat ten minste driejaar zal lopen. Hoe werkt het? Onder iedere kroonkurk van 30 en 50 cl Amstel flessen en op Amstel sixpacks en Amstel BeerTender fusten vinden klanten een code. Die codes kunnen worden ingevoerd op genoemde site, waarmee de bezoeker zijn 'pingelsaldo' oplaadt. Op deze manier kan de consument sparen voor kaartjes voor wedstrijden, voetbal-dvd's, BeerTenders, viparrangementen naar een favoriete voetbalclub en voetbaltrips naar Engeland. Om het saldo te verhogen staan er leuke spelletjes op de site waarmee extra 'pingels' zijn te verdienen. Het spaarprogramma, dat wordt ondersteund op de winkel vloer, wordt steeds verder uitgebouwd. Maandelijks worden SuperSpaarDoelen gelanceerd. Zoals een seizoen lang met je eigen club in een glanzende spelersbus naar uitwedstrijden. Of een vipreis naar FC Barcelona met voormalige voetbalvedetten. Wedden dat mannen kunnen sparen?! Heineken nl magazine [9]

Heineken NL Magazine | 2006 | | pagina 9