Beste collega, Op 29 maart a.s. worden de verkiezingen voor de ondernemingsraden gehouden. Een goed functionerende ondernemingsraad is van groot belang, zeker in deze tijden waarin het nodige verandert. Namens de Directie Heineken Nederlands Beheer Philip de Ridder De ondernemingsraden hebben mensen nodig die de komende jaren in medezeggenschap willen investeren, die hun stem willen laten horen en met ons de discussie willen aangaan. Wij zijn dan ook verheugd dat de afgelopen weken zich diverse (nieuwe) kandidaten hebben aangemeld. Voordat de nieuwe ondernemingsraden aan de slag kunnen, moet er bij sommige eerst worden gestemd. Het belang van een goede opkomst bij deze verkiezingen is groot. Door uw stem uit te brengen op de persoon die volgens u het beste uw belangen en die van de organisatie kan beharti gen, kunt u bijdragen aan een (daad)krachtige medezeggenschap. Hoe de verkiezingen verder verlopen verschilt per ondernemingsraad. Het aantal kandidaten is niet overal groter dan het aantal beschikbare zetels. Als dat wel het geval is zijn verkiezingen overbodig. Echter voor de ondernemingsraden van Heineken Brouwerijen, Productie Zoeterwoude, Productie 's-Hertogen- bosch, Group Supply Chain en DCS moet wel worden gekozen. Wij roepen de mensen in de betref fende kiesgroepen dan ook op om naar de stembussen te gaan! Wij hopen in 2006, samen met de ondernemingsraden, nieuwe uitdagingen aan te gaan. Laat uw stem horen! .1 2 Heineken ril mag azine

Heineken NL Magazine | 2006 | | pagina 2