2/3 POSITIEF, 1/3 NEGATIEF UITSLAG ENOUETE Het onlangs gehouden lezersonderzoek toont onmiskenbaar aan dat de menin gen over Heineken NL magazine behoorlijk zijn verdeeld. Ongeveer eenderde van de collega's die hebben gereageerd, zijn niet erg te spreken over het blad. Ze vinden de opmaak te schreeuwerig, de onderwerpkeuze te zakelijk en de toon te weinig kritisch. Voorstanders van het blad - goed voor tweederde van alle reacties - vinden juist dat het blad een frisse, moderne vormgeving heeft, met (citaat) 'lezenswaardige artikelen over interessante onderwerpen die dicht bij de mensen in het bedrijf staan'. Of de redactie iets heeft aan zulke uiteenlopende reacties? Zeker weten. Want de opmerkingen van zowel voor- als tegenstanders geven samen beslist een beeld van de gewenste koers van Heineken NL magazine. Het zegt de redactie bijvoor beeld dat veel mensen een heldere uitleg van marktontwikkelingen waarderen, maar dat het blad niet té zakelijk moet worden. Of dat het weliswaar goed is om de successen van Heineken te laten zien, maar dat de kritische noot er vaker in mag. Hoewel de redactie niet de illusie heeft dat ze het iedereen naar de zin kan maken, doen we ons uiterste best om alle wensen, opmerkingen, kritiek en sugges ties zo goed mogelijk terug te laten komen in alle toekomstige nummers van Heineken NL magazine. Alle inzenders: hartelijk dank voor jullie input. En hoewel het onderzoek inmiddels is afgerond, blijven reacties onverminderd welkom. [2] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2006 | | pagina 2