Ahoy' in Rotterdam KLANT Hoe gaan de zaken momenteel? Wat is het leukste aan Ahoy'? Wat is uw favoriete Heineken-product? "De 'rap-tap'. Daarmee kun je in een keer vier biertjes tappen. Wij hebben hem samen met Heineken ontwik keld. In het sportpaleis staan er twaalf. Dit product zorgt ervoor dat we op een snelle en efficiënte ma nier tienduizend bezoekers tegelijk van bier kunnen voorzien." Waar let u op bij leveranciers? Wat maakt uw dag helemaal goed? Wat mag Heineken morgen veranderen? "De inkoopprijzen." Wat moet Heineken zeker zo houden? "De manier waarop ze meedenken. Ik heb vorig jaar een verbouwing uitgevoerd. Daarbij ben ik onder steund door de interieurontwerpers en de technische mensen van Heineken. Zonder dit projectteam was het absoluut niet gelukt." Met wie zou u wel eens het glas willen heffen? Rob Scharff (41) is horecamanager bij Ahoy' in Rotterdam. En dat betekent dat hij gastheer is voor groepen van tien mensen, maar ook bij sportevene menten of concerten met 30.000 man publiek. Zijn favoriete biermaatjes: rugbyspelers. FEITEN CIIFERS MMM "Prima: heel druk." "Het is heel divers. In mijn werk heb ik te maken met alle vormen van horeca. Tijdens evenementen zijn wij zowel verantwoordelijk voor VIP-ontvangsten als voor de verkoop van een broodje Unox. De variatie in mijn vakgebied is enorm en dat boeit iedere dag opnieuw." "Dat ze snel kunnen handelen. Het is voor ons be langrijk dat we nooit zonder bier komen te zitten. Als we vierduizend liter bestellen en we hebben ineens tienduizend liter nodig, dan moet er snel geschakeld worden." "Als ik thuiskom en samen met mijn hele gezin kan eten. Helaas gebeurt dit wel te weinig. Maar we koes teren gezamenlijk deze momenten." "Met Iain Krysztofiak, de bondscoach van het Neder lands rugbyteam. Met rugby'ers is het altijd gezellig een biertje drinken en dan kunnen we het meteen over mijn favoriete sport hebben." Heineken nl mag azine [21] In Ahoy' worden allerlei evenementen georganiseerd, zoals tentoonstellin gen, beurzen en concerten. Gezelschappen van 10 tot 30.000 man kunnen er worden ondergebracht. Het beste 'bierevenement' van het afgelopen jaar was de Nacht van Oranje, toen werd er een slordige 18.000 liter bier geschonken.

Heineken NL Magazine | 2006 | | pagina 21