EXTREME DRAUGHT GETEST Heineken nl magazine [17] JLC£L£1UCAJEUUUBH "De Extreme Draught is een kleine tap die gemakkelijk verplaatsbaar is. Dat is voor mij heel praktisch omdat ik regelmatig op locatie catering verzorg. Als iemand me een handje helpt, til ik hem zó in mijn auto. Op de club wordt hij gebruikt door teams. Ze bestellen dan een fust bij mij, ik geef ze een blad met glazen en ze kunnen zelf tappen. Normaal gesproken drinkt een hockeyteam drie kratjes bier als ze van het veld komen, dat is net zoveel als een fust van twintig liter. Als het fust niet opgaat, schrijf ik erop van welk team het is en zet hem in de koeling. Mannen vinden het leuk om zelf te tappen, met als gevolg dat mensen sneller een biertje aangeboden krijgen. De klan ten zijn heel enthousiast. De Extreme Draught is niet alleen een fraai apparaat, hij is ook gebruiksvriendelijk: iedereen kan er een mooi glas bier uit tappen. Hij is ook gemakkelijk schoon te maken. Er ligt een lekbak op die je zo in de vaatwasser kunt stoppen. Daarna hoef ik er eigenlijk alleen nog maar een doek over te halen. Er zitten geen lastige naadjes of hoekjes aan. Mijn klanten lijken meer zin in een biertje te hebben dan voorheen. Het ziet er ook gezellig uit, zo met z'n allen rond de eigen tap. En ze hoeven niet op hun biertje te wachten." "Bij Commercie zie ik dit soort onderwerpen vaak in een vroeg stadium voorbij komen, dus ik las niet veel nieuws. Maar wel leuk dat Heineken zo laat zien hoe innovatief we bezig zijn met nieuwe producten. Zo blijven collega's ook aangesloten."

Heineken NL Magazine | 2006 | | pagina 17