Jazzcafé Murphy's Law KLANT Bas Stoop en Nathalie Mimpen zijn de eigenaren van jazzcafé Murphy's Law in Den Haag. Zij vinden het belangrijk dat hun klanten zich thuis voelen: "Hier vind je nog het Cheers-gevoel." Hoe gaan de zaken? Wat is het leukste aan Murphy's Law? "De inrichting, de muziek, de sfeer, de gasten... het totaal dus eigenlijk. Murphy's Law klinkt als de naam van een Ierse pub, er komt dan ook veel interna tionaal publiek. En voor velen is het een jazzcafé al wordt er ook wel andere muziek gedraaid." Wat doen jullie om van het biertje aan de bar een bijzondere ervaring te maken? "We verzorgen de zaak goed, zetten mooie producten neer en we zijn heel klantgericht. Het persoonlijke karakter van ons café is heel belangrijk. We tonen wezenlijke interesse in mensen die bij ons aan de bar zitten. We grijpen gemakkelijk terug naar een gesprek uit het verleden. Dat maakt dat mensen zich thuis voelen. Een beetje het Cheers-gevoel." Wat is je favoriete Heineken-product? "Amstel-bier past hier erg goed. Het is een bier datje door kunt drinken en daar houden ze van. Persoonlijk houd ik erg van Brand-bier." Wat vinden jullie belangrijk bij het zakendoen met Heineken? Wat maakt je dag helemaal goed? Met wie zou je wel eens het glas willen heffen? FEITEN CIIFEBS [18] Heineken nl magazine "Goed. Al is Murphy's meer een winter- dan een zomerkroeg. We hebben maar een klein terras en jazz wordt vooral binnen beleefd. Afgelopen zomer was de omzet dan ook lager dan in de winter." "Dat ze meedenken. Het is hier vrij klein en de omloopsnelheid van drank is relatief hoog. Onze vertegenwoordiger komt dan met ideeën voor de logistiek. En toen we een afzuiginstallatie lieten plaatsen, wilde Heineken daar wel in investeren. Zij zien ook wel dat mensen niet graag terugkomen als ze aan het eind van de avond naar frituurlucht ruiken." "Als de sfeer optimaal is. Zoiets kun je alleen vóelen. Afgelopen zaterdag was zo'n dag. De omzet was niet eens zo heel hoog, maar we hebben veel gasten een leuke avond bezorgd. Dat maakt ons trots." "Met iedereen die Murphy's Law binnenkomt." Bas Stoop (32) en Nathalie Mimpen (33) namen vorig jaar november Murphy's Law over. Het publiek is gemêleerd: zakenlui, stelletjes en vaste klanten. Murphy's Law is open van maandag tot en met zaterdag vanaf 16.00 uur. Elke maandagavond vanaf 21.00 uur is er live jazz.

Heineken NL Magazine | 2005 | | pagina 30