Stelling Helemaal oneens Oneens Neutraal Helemaal eens Ik voel me verbonden met Heineken De Heineken-media versterken mijn binding met Heineken Het Heineken NL magazine past bij het Heineken van nu Ik voel me thuis bij Heineken Het Heineken NL magazine versterkt mijn 'Heineken-gevoel' Door reorganisaties en veranderingen is de sfeer bij Heineken verslechterd Het Heineken NL magazine draagt bij aan verbetering van de sfeer binnen Heineken Door bladen als Heineken NL magazine begrijp ik beter welke richting Heineken in gaat Door wat in Heineken-bladen aan de orde komt, heb ik meer vertrouwen in de haalbaarheid van het organisatie beleid Ik word door Heineken-bladen gestimuleerd om energie te steken in ontwikkelingen op mijn werk Het is mij niet duidelijk wat ik aan de ontwikkelingen binnen Heineken bij kan dragen Mijn bijdrage aan ontwikkelingen binnen Heineken wordt gewaardeerd Ik lever een duidelijke bijdrage aan ontwikkelingen op mijn werk Ik heb het idee dat de Heineken-media goed luisteren naar wat er leeft bij de medewerkers 14. Heb je verder nog suggesties voor de nieuwe Heineken-media? 15. Wil je wel eens jouw mening geven in 'Lezersoordeel' of'Recht uit het hart' in Heineken NL magazine, stuur dan een e-mail naar heinekennlmagazine@heineken.nl. Bedankt voor je tijd! Redactie Heineken NL magazine 13. Door middel van onderstaande stellingen willen we te weten komen hoe je de ontwikkelingen binnen Heineken en de ontwikkelingen binnen jouw OpCo of afdeling ervaart.

Heineken NL Magazine | 2005 | | pagina 24