1 6. HEINEKEN NL MAGAZINE 9. Welke vaste rubrieken in Heineken NL magazine lees je altijd, regelmatig, soms, nooit, of ken je niet? En wil je deze onderdelen een cijfer [van l=erg slecht tot 10=uitmuntend] geven? Vaste rubrieken Lees ik altijd Lees ik regelmatig Lees ik soms Lees ik nooit Ken ik niet Cijfer - Cover [omslag] Voorwoord Inhoudsopgave Heineken Nieuws Lezersoordeel Recht uit het hart i6- Klant Vragenvuur Momentopname Persoonlijk [losse uitgave met recepties e.d.] j i 10. Welke onderwerpen in Heineken NL magazine komen te veel, te weinig of goed aan bod [kruis aan]! Onderwerpen Te veel Te weinig Goed Marktontwikkelingen 9 Interne Heineken organisatie/Heineken-nieuws 9 Promotienieuws 9 Heineken-medewerkers/collega's 9 Heineken in de maatschappij [bv hoe gaat Heineken om met het milieu?] 9 Internationaal Heineken-nieuws ^^^^^^9 Anders, nl. Onderwerp Kleurgebruik Overzichtelijkheid Leesbaarheid lettertype Fotografie Soort/kwaliteit van papier Gebruik van insteekvellen (b Totale beoordeling van de vormgevir 7. Hoeveel lees je van Heineken NL magazine? O Ik blader het even door O Ik lees redelijk veel artikelen O Ik lees het blad van a tot z O Wisselt sterk O Ik lees het nooit O Weet niet/geen mening 8. Waarom lees je Heineken NL magazine? Er zijn meerdere antwoorden mogelijk. O Om de [achtergronden bij] ontwikkelingen binnen Heineken te volgen O Om de voor Heineken relevante ontwikkelingen in de buitenwereld te volgen O Om meer te weten te komen over collega's O Anders, nl. 11. Wil je onderstaande onderwerpen een rapportcijfer geven per onderdeel [van l=erg slecht tot 10=uitmuntend]! Welk rapportcijfer geef je Heineken NL magazine [van l=heel slecht tot 10 Kun je toelichten waarom je Heineken NL magazine dit cijfer geeft? =uitmuntend]! 5.

Heineken NL Magazine | 2005 | | pagina 14