Brand Dubbelboek in fles Amstel sponsort Eredivisie Digitale J Brand Dubbelboek is een geliefd bokbier dat in de loop der tijd talloze prijzen heeft gewonnen. Voor de echte liefhebbers (en dat zijn er nogal wat) is er nu goed nieuws: Brand Dubbelboek verschijnt weer in fles op de markt. Het bier is een tijdje alleen in fust verkrijgbaar geweest, maar er was zoveel vraag naar de fles- variant dat besloten is om aan die wens tegemoet te komen. De herintroductie van Brand Dubbelboek in fles gaat ver gezeld van een on-pack-actie waarmee consumenten een weekend in een luxe kasteel kunnen winnen, of een van de andere vijfhonderd prijzen. Brand Dubbel boek in fles is op de markt vanaf de derde week van september. Wat vind je als je op internet- zoekmachine Google de termen Heineken en bier intypt? Natuur lijk, eerst de officiële Heineken- sites, zoals het hoort. Maar direct daarna een lofzang van Rik Rin gers (Tröckener Kecks): 'Maar wat geeft me nog plezier? Heineken bier, Heineken bier. Heineken bier, ik houd van jou, Heineken bier, ik blijf je trouw, Heineken bier, daar blijf ik bij...' Voor wie dit als muziek in de oren klinkt: het zoekresultaat op Google verwijst naar de vol ledige songtekst. (Bron: www.google.nl,) Met ingang van het komend voetbalseizoen is Amstel een van de vijf official partners die gezamenlijk Holland Casino opvolgen als sponsor van de eredivisie, de hoogste voetbalcompetitie in Nederland. De andere partners zijn Sponsor Loterij, Center Pares, PLUS en Unit 4 Agresso. Erik Romijn, sponsormanager bij Heineken Brouwerijen, is ermee in z'n nopjes: "Dit levert een belangrijke bijdrage aan hoe het Amstel-merk wordt beleefd door de bierliefhebbers. Amstel en voetbal zijn al jarenlang onlosmakelijk met elkaar verbonden. We zien in de sponsoring van de Eredivisie een mooie kans om die band extra te versterken. Met z'n allen genieten van een mooie voetbalmatch en het achteraf analyseren van die wedstrijd, dat zijn momenten waaraan Amstel zijn naam wil verbinden." Ook iets opmerkelijks gelezen over een onderwerp dat raakvlakken heeft met (werken bij) Heineken? Laat collega's meegenieten en stuur je gekke, interessante of afwijkende knipsels naar Heineken NL magazine: Heinekennlmagazine@heineken.nl of naar Heineken NL magazine, kamer 2.416, postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude.

Heineken NL Magazine | 2005 | | pagina 13