Spannend zeker, deze grootse omruilactie? Hoe kunnen andere collega's helpen? geïntroduceerd, waarbij gastvrijheid, service en bierkwaliteit centraal staan. Een groot succes: ondernemers die eraan meededen, mochten een omzetstijging van 10% en meer note ren. De nieuwe glazen maken ook deel uit van dat kwaliteits offensief." Jürgen: "Ja, het is enorm spannend en een fantastische uitda ging. Dit gaat heel breed en heeft een grote impact op heel veel disciplines binnen onze organisatie. Maar ook voor de horecaondernemer: het zogenaamde 'ombouwen' moet perfect verlopen, zodat niets zijn bedrijfsvoering verstoort. In totaal gaat het om ruim 24.000 ondernemers. De komende tijd houden zich in totaal 425 chauffeurs, 70 verkooptelefonis ten, 48 commercieel assistenten en 130 vertegenwoordigers bezig met de omruilactie. Bij 9.000 klanten zal een extern bedrijf de glazen omruilen. En daarna stopt het niet, want na de eerste omruilactie willen we afwachtende ondernemers overhalen om alsnog over te stappen op de nieuwe glazen. Kortom, er wordt op alle fronten hard gewerkt om dit project tot een groot succes te maken." Ronald: "Alle Heineken-medewerkers spelen zeker een belang rijke rol. Allereerst door nooit meer zomaar bier of pils in de horeca te bestellen.... Wij verkopen namelijk merken! Vraag daarom vanaf vandaag nooit meer om een biertje, maar om een mooi glas Heineken, Amstel of Brand. Op die manier draagt iedereen eraan bij om de merkbeleving terugkrijgen in de horeca, en dat is de kracht van Heineken Brouwerijen. We hebben prachtige merken waar we allemaal trots op zijn. Maar als in de horeca 'gewoon om bier' wordt gevraagd, wordt 'bier gewoon'. En wij willen kwalitatief en onderschei dend zijn!"

Heineken NL Magazine | 2005 | | pagina 11