De i vernieuwing gaat door Beste collega, En dit is het tweede Heineken NL magazine. Nummer 01, waarin we voor het eerst onze 'Frisse blik op Heineken' neer zetten, heeft veel reacties losgemaakt. "Niet geijkt Heineken, maar het past wél bij ons", mailde iemand. En: "een revolutie", noemde een ander het nieuwe, kleurrijke magazine. Over die kleuren was niet iedereen te spreken. Sommigen vonden de kleurcombinatie wat onrustig, anderen misten de typische Heineken-kleuren. Weer anderen vonden het jammer dat Heineken NL persoonlijk juist in zwart-wit was. Natuurlijk neemt de redactie alle reacties serieus. Zo hebben we dit tweede nummer al gekozen voor een iets rustiger kleurge bruik en verschijnt Heineken NL persoonlijk nu in kleur. Inhou delijk straalt ook dit tweede nummer trots uit: trots op Heine ken als bedrijf dat zijn maatschappelijke verantwoordelijkheid neemt, op onze collega's en wat ze in de zomer allemaal voor elkaar krijgen, op de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van probleemoplossen. En natuurlijk op onze producten die u door het hele nummer heen tegenkomt. De vernieuwing gaat verder: inmiddels is ook het sociaal jaarverslag verschenen en is het eerste nummer van Heineken NL kwartaalnieuws naar alle anders- actieven van Heineken Nederland gestuurd: zo worden ook zij nu 'op maat' bediend. Wij hopen dat u Heineken NL magazine 02 met plezier zult lezen. Reacties, ideeën en voorstellen voor onderwerpen zijn welkom: Heinekennlmagazine@heineken.nl de redactie

Heineken NL Magazine | 2005 | | pagina 2