VRAGENV Voor alle medewerkers met een mobieltje van de zaak sluit Heineken een nieuw con tract af. Het vervangt de oude contracten van de verschillende bedrijfsonderdelen en levert een forse besparing op. Momen teel hebben zo'n tweeduizend mensen een Heineken-telefoon. Projectmanager Robert Vuijk beantwoordt hun brandende vragen. Fijn! Nu krijgen we zeker nieuwe mobiel tjes, met alles erop en eraan? Maar we kunnen wel automatisch door schakelen van vast naar mobiel? En hoe zit het met het bereik? Kunnen we bellen als we in Zoeterwoude in de lift staan? MOBIEL BELLEN "Helaas, het nieuwe contract staat los van de telefoons die we gebruiken. Het enige wat er gebeurt is dat de mensen die eerst met Telfort belden een nieu we sim-kaart krijgen. De gegevens van de oude sim-kaart worden overgezet op de nieuwe. Iedereen houdt dus zijn eigen mobiele telefoon en zijn eigen mobiele nummer." "Nee, maar dat pakken we op als we de telefooncentrale gaan vervangen. Automatisch doorschakelen betekent namelijk dat je twee lijnen bezet houdt: de inkomende lijn en de uitgaande. Als iedereen gaat doorschakelen, krijgen we een probleem met onze bereikbaarheid, want het aantal vaste lijnen op de kantoren is momenteel beperkt. Vergeet echter ook niet het kostenaspect: als een inkomende vaste lijn wordt doorgeschakeld naar een mobiele telefoon, zijn de kosten voor onze rekening." OPROEP Welke kwestie zou jij wel eens in Vragenvuur aan de orde willen stellen? Beslis mee! Heikele zaken en dringende vragen zijn welkom bij Heinekennlmagazine@heineken.nl. Het bereik is dik in orde. Maar ik durf niet te zeggen of het signaal zelfs door de solide beton- en staalconstructies van de Zoeterwoudse liften heen komt. Heineken nl magazine [23] hPIflPKMn rn HIHMH/IHW I tj.j I

Heineken NL Magazine | 2005 | | pagina 27