Resultaten project SOBER indrukwekkend Voetbaltoernooi op 21 mei Vooraankondiging HON schoonmaakdag 2005 Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Vanaf eind 2003 is er - in het bijzonder binnen de afdeling Brouwen - zeer hard gewerkt aan de verbetering van de consis tentie van procesvoering (project SOBER). Daar was wel het een en ander voor nodig. Grote investeringen zijn aangevraagd en uitgevoerd, letterlijk honderden proeven zijn gedaan, procesparameters zijn aan gepast, et cetera. Er is geanalyseerd, geproefd, geroken en gesnoven. Resultaten zijn vergeleken en opnieuw bekeken. Nog een keertje proeven. Kortom, teveel om op te noemen. De resultaten zijn in één woord indrukwekkend te noemen. Een aantal parameters is niet alleen veel béter onder controle, maar ook veel vaker. First Time Right is met sprongen omhoog gegaan. Daarnaast weten we nu ook veel beter op welke knoppen we moeten drukken. Kortom, we zijn met recht betere brouwers geworden. Mede vanwege dit project zijn we in staat geweest onze oude gistreincultuur op non-actief te stellen. Dit stukje geschiede nis is waardig herdacht op 29 april jl. (zie pagina 1). Het is in alle opzichten een uniek project geweest, omdat er zoveel mensen van verschillende disciplines binnen Heineken bij betrokken waren. Ik wil iedereen hartelijk bedanken voor de geleverde inspanningen en behaalde resultaten. Ik ben ervan overtuigd dat de resultaten van dit project ons zullen helpen bij het behalen van de Brewery Award. Hein van Dort Ook dit jaar organiseert de Heineken Voetbalvereniging weer een voetbaltoernooi en wel op zaterdag 21 mei 2005. Iedere afdeling kan met een team deelnemen aan dit jaarlijkse sportevenement. Inschrijfformulieren kon je de afgelopen tijd vinden op de prikborden bij het bedrijfs- en kantoorrestaurant, leder jaar is het weer de vraag wie zich de sterkste afdeling van de brouwerij in Zoeterwoude mag noemen. Het is een kans om op een gezellige en sportieve manier met je (ex-) collega's om te gaan. Op het veld of langs de lijn. Een babbeltje is snel gemaakt en oude herinneringen worden opgehaald. Voor de dames is deze voetbaldag ook niet verkeerd. De slanke, gespierde, op het veld rennende en voetballende atleten, doen menig vrouwenhart sneller kloppen. En dat in een heerlijk zonnetje en onder het genot van een drankje. Kom alles beleven op 21 mei en wimpel andere uitnodigingen voor het weekend af. We rekenen op je komst! J. Bouwmeester Voorzitter vv HVZ Nederland Supply Op woensdag 15 juni aanstaande (vanaf 12.30 uur) wordt de jaar lijkse HON-schoonmaakdag weer op de brouwerij georganiseerd. Dit jaar worden de dagdienstmedewerkers en leidinggevenden van alle afdelingen uitgedaagd om te laten zien hoe zij hun eigen afdeling of een (onder)deel daarvan zodanig kunnen schoon maken, dat dit het schoonste deel van de brouwerij wordt. Een deskundige jury zal de HON-situatie voor en na de schoon maakactie beoordelen. Hierbij wordt gekeken naar de beste 'schoonmaakslag' en naar de ideeën van het team om de plek schoon te houden. Opgedane ervarin gen kunnen worden uitgewisseld bij de afsluitende barbecue. Reserveer deze middag alvast! Aanmelden kan individueel of per afdelingsteam. Stuur daarvoor vóór 1 juni een mailtje naar Carola Verkerk (toestel 6452) of Marlies Wijckerheld Bisdom (toestel 6450).

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 3