Voor iedereen fris en Kratsessie Verpakken: Geen boventalligheid in 2005 en 2006 2 Ed van Willegen stelde de aanwezigen tijdens de kratsessie voor Verpakken op dinsdag 26 april jl. gerust: ondanks de voorlopig gestaakte commerciële productie op de BeerTender-lijn, ontstaat er dit jaar en volgend jaar geen boventalligheid op de afdeling. OPI is de uitdaging Maar er zijn meer doelstellingen te reali seren de komende tijd, vertelde Ed. TPM speelt ook de komende jaren een belang rijke rol binnen Verpakken. OPI is momen teel stabiel tot licht stijgend. De doelstel ling is om in driejaar tijd storingen, korte Als uitgangspunt werd daarbij genomen dat in 2006 (in het slechtste geval) de BeerTender-lijn sluit, colonnes 2, 3 en 7 naar een drieploegendienst gaan, colonne 5 in vijf ploegen blijft werken en dat TPM en de opleidingsruimte blijven. Of de BeerTender-lijn later wordt opgestart of wordt verplaatst, is afhankelijk van de marktontwikkelingen, liet Ed de medewer kers weten. Over de projectafwikkeling van de BeerTender-lijn zei hij dat het project in week 22 afloopt en de conservering van de lijn gepland staat voor week 23. Tot die tijd wordt er gewerkt in een gecombineerde drieploegendienst/dagdiensten de betreffende operators gaan zoveel moge lijk terug naar hun oorspronkelijke lijn. Dat gebeurt in twee fasen: twaalf operators starten per direct met een werkplekoplei ding 01 02 en de overige twaalf gaan na week 23 terug. Rayon 4 blijft daarbij voorlopig in tact, gaf Ed tenslotte aan. Prioriteiten stellen Gezien de vele projecten die momenteel binnen Verpakken lopen, was het goed om te weten wat het management daarvan het belangrijkste vindt. Ed van Willegen liet via een prioriteitenlijstje weten dat de NPI's Sunshine, Ocean, Lighthouse, fridge pack en BeerTender de komende tijd de hoogste prioriteit hebben, gevolgd door de opleidingen 01 02 en TPM. Ed gaf aan dat daarbij geen concessie mag worden gedaan aan voedselveiligheid en kwaliteit. stops en snelheidsverliezen terug te dringen naar minder dan 15%. "Hier ligt zonder meer onze uitdaging", zei Ed. De medewerkers van Verpakken werden tijdens de kratsessie bedankt voor hun inzet het afgelopen jaar. Behalve draught keg zijn vorig jaar alle NPI's gerealiseerd en was de leverbetrouwbaarheid hoger dan de oorspronkelijke doelstelling. Daarnaast is de ISO Lloyds Audit pro bleemloos verlopen en is Binnenland op de derde en Fles Export op de zevende plaats van de Brewery Award geëindigd. Genoeg dus om trots op te zijn. Ook Vrumona deelde uit bij de poort. Ter gelegenheid van de introductie van de nieuwe producten Sisi 50%, Sourcy Sprankelsap en Royal Club Specials, deelden studenten op vrijdagochtend 29 april tasjes uit met flessen frisdrank. Op 28 en 29 april en op 2 mei konden alle brouwerij medewerkers bij de poort een gratis 'keg can fridge pack' afhalen. Zo kon iedereen kennis maken met het nieuwe product. De actie was eveneens bedoeld om iedereen die direct of indi rect bij het project was betrokken, te bedanken.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 2