Heineken Premium Light Lager CAUTIOfcf: Heineken veilig Extra parkeerplaatsen op P5 Afscheid Ger Burgers op 30 maart v Ook nu (ofjoWnu) Bart van Eunen afscheid van ons neemt Heineken Nederland Supply Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Schreef ik nog niet zo lang geleden dat de meeste innovaties in de brouwerijwereld op het gebied van verpakkingen plaatsvin den, moet ik die woorden alweer inslik ken. Met Heineken Premium Light Lager begeeft het merk Heineken zich in de Verenigde Staten op de 'light' markt. Dat is een zeer grote markt, aangezien bijna 50% van al het verkochte bier in de Verenigde Staten 'light' is. Voor Zoeterwoude is dit een mooie kans. Voor nu betekent het proefbrouwsels maken. Het eerste proefbrouwsel is inmid dels gemaakt, vergist, gefiltreerd, afge vuld en geproefd. Het tweede brouwsel staat op de rol. Voor de lange termijn hebben we hiermee een zeer welkome aanvulling op de familie van onze produc ten. Planningtechnisch en operationeel worden de zaken iets gecompliceerder, maar dat mag geen beletsel zijn voor een succesvolle introductie. Colonne 3 en 7 moeten wél worden aangepast. Heineken Premium Light verschijnt in een nieuwe fles met een transparant etiket. Wij zien de extra productievraag graag komen en zijn er trots op dat we dit product kunnen brouwen. We zijn er helemaal klaar voor. Hein van Dort Afscheids receptie is op 31 maart in de Hooiberg. U bent vanaf 16:00 uur van harte welkom. De laatste maanden gebeurt het regelmatig dat het aantal parkeerplaatsen op het brou werijterrein niet voldoende is. Op het moment dat er geen parkeerplaatsen meer beschikbaar zijn, wordt de toegang via de slagbomen afgezet en wordt iedereen doorverwezen naar P2. Door revisie en bijvoorbeeld de bouw van de BeerTender-lijn is de parkeerdruk alleen maar toegenomen. Verder wordt in dit seizoen vaker de auto gepakt in plaats van de fiets of motor. Gevolg is dat het terrein soms al om 09.00 uur helemaal vol staat. Om de parkeerdruk te ver minderen wordt P5 nu uitge breid met bijna 30 parkeer plaatsen. Dit wordt gedaan door één strook van de weg en het trottoir langs P5 en Apolloblok 5 te veranderen in parkeergelegenheid. Helaas werken de weergoden (regen, sneeuw en vorst) in deze tijd van het jaar niet echt mee met de aanleg. Vandaar dat er bijna twee weken vertraging is ontstaan. Het gedeelte van de weg langs P5 en blok 5 wordt daardoor éénrichtingverkeer. Ruud van der Poel Bewaking/Beveiliging Ter gelegenheid van het afscheid van Ger Burgers is er op 30 maart een receptie in het Bedrijfskantoor op de begane grond. De aanvangstijd 15.00 uur en het duurt tot 17.30 uur. Je bent van harte welkom om Ger de hand te drukken.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 5