Waarom PBM's? Mireille Steeman winnaar prijsvraag 25 jarig-dienstverband voor Sjaak Tuurenhout 8 1 De redactie: Karin Jansen (Brouwen) tst. 6321, Manon van Veenendaai (Verpakken) tst. 7216, Carola Verkerk (Interne Dienst Bedrijf/BTD-UC) tst. 6452. Eindredactie Limona Tekst. Red tieacl BK 3.37, Z/Wou. Tst. 7074. Ruim 20 jaar geleden hebben twee team leiders van Verpakken al de noodzaak proberen aan te tonen van Persoonlijke Beschermingsmiddelen. Hieronder zie je twee foto's uit die tijd. Op foto 1 zie je een situatie die nooit voorkomt voor zover ik weet. Persoonlijk ken ik namelijk niemand die binnen Verpakken op zijn blote voeten rondloopt. Op foto 2 zie je een situatie die heel veel voorkomt binnen Verpakken: "Effe snel die kapotte fles weghalen." Zónder dat men daarbij handschoenen gebruikt. Snijwonden veroorzaakt door glasscher ven is het meest voorkomende letsel bij ongevallen in Verpakken. Aan jou de vraag waarom men wel altijd veiligheids schoenen draagt, maar waarom de handschoenen niet altijd worden gebruikt? Denk hier maar eens over na. Eén van de teamleiders was ondergete kende. Weet jij nog wie de ander was? Bart van Eunen Op donderdag 24 februari ontving Mireille Steeman uit handen van Bart van Eunen een mooi boeket bloemen. Mireille is gekozen als winnaar van de prijsvraag over de fietsenstalling in Leven in de Brouwerij 197. Er waren meerdere inzenders die het juiste antwoord wisten. Sjaak Tuurenhout was deze maand 25 jaar in dienst. Dit heeft hij met zijn collega's uit de ploeg gevierd. Na wat gepuzzel met het losmaken van de gouden speld, werd deze uiteindelijk toch opge speld door Charlie Rabelink. Hij heeft de gehele periode bij de afdeling DCS gewerkt en heeft heel wat mensen zien komen en gaan. Sjaak is een man die erg graag met zijn handen bezig is en bijzonder veel humor bezit. Hij schildert, doet aan model bouw en was ook nog een ver dienstelijk lid van een band waar hij in het verleden Leiden en omgeving mee onveilig maakte. Hij is zoveel met zijn handen bezig dat hij in het verleden rond de kerst zelfs met kerstverlichting op zijn schoenen op de heftruck zat. Hierdoor konden mensen hem in de donkere dagen altijd aan zien komen op zijn heftruck. Sjaak bedankt voor de fijne samenwerking in de afgelo pen jaren. Je collega's van ploeg E DCS Binnenland E-mailadres: Leven in de Brouwerij. BrowseHuis: Heineken Nederland Organisatie - Heineken Nederland Supply - Leven in de Brouwerij. De inleverdatum Het volgende nummer van Leven in de Brouwerij verschijnt 22 maart 2005. Teksten en foto's kunnen tot en met vrijdag 11 maart worden ingeleverd.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 8