Peter de Ruyter 25 jaar bij Heineken ik mij even voorstellen? Heineken 7 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude ipppMPMBaagfi Jaarkalender 2005 Op 25 februari 1980 heeft Peter de Ruyter de overstap gemaakt van Hoogvliet BV naar Heineken NV. Nu - 25 jaar later - hebben we deze gebeurtenis met de collega's van Peter op de afdeling gevierd. Onder het genot van koffie met gebak eierkoeken) zijn er diverse herinneringen opgehaald. Gememoreerd werd de loopbaan van Peter voordat hij bij Heineken in dienst kwam en natuurlijk de periode in het reclamemagazijn. Na een kort gevecht met het gouden speldje kon deze door ondergetekende worden opgespeld en kon de envelop met welbekende inhoud worden overhandigd. Peter, nogmaals gefeliciteerd namens je collega's van het Technisch Magazijn. Jaap Kaan Teamleider Technisch Magazijn Ik heb enorm veel zin om als tech noloog aan de slag te gaan in rayon 4, een nieuw rayon waarvoor komend jaar een hoop nieuwe ontwikkelingen op het Mijn naam is Julia van den i Berg. Ik ben 25 jaar, woon in I l¥ Den Haag en per 1 maart ben I I ik begonnen als Jk j technoloog van rayon 4. Het kan I zijn dat je me de afgelopen 1 maanden al hebt zien rondlopen in Verpakken, waar ik vanuit OS een opdracht deed als onder deel van mijn traineeship. 1 oktober 2003 ben ik na mijn studie bioprocestechnologie in Wageningen als productietrainee bij Heineken in dienst gekomen. Dit houdt in dat ik gedurende het eerste jaar verschillende opdrachten heb gedaan, waardoor je de kans krijgt als starter de organisatie relatiefsnel te leren kennen. Zo ben ik begonnen bij R&D, waar ik binnen de groep Brewing Science Technology heb gewerkt aan een project over hopvariëteiten. Vervolgens heb ik in een brouwerij in Slowakije ervaring mogen opdoen als brouwoperator. Dat was erg leuk omdat dit een brouwerij is waar nog heel veel handmatig gebeurde en je vrij was om naar hartelust aan de knoppen te draaien. Daarna mocht ik bij Vrumona als procestechnoloog meewerken aan de operationele set-up van deTetrakarton- verpakkingslijn, die vorig jaar is geopend. Na een brouwcursus ben ik in november vorig jaar bij OS begonnen aan het project 'zuivere voorraadstanden'. programma staan. Ik zie het als een uitdaging om 'al dat nieuws' met mijn collega's tot een succes te maken. Maar met het enthousiasme dat ik in de eerste kennismakingen binnen het rayon heb mogen ervaren, ben ik ervan overtuigd dat het gaat lukken! In mijn vrije tijd drink ik graag een biertje met vrienden en bezoek ik regelmatig musea en tentoonstellingen. Als de zon weer gaat schijnen fiets ik graag en in de weekenden vind ik het leuk om - vooral in België - (kleine) brouwerijen te bezoeken. Twee hobby's die overigens prima te combineren zijn! Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 7