Cor VIietstra: afscheid van een goeroe VAST ZEKER oerop Hoiisp I Collega's TPM Office Verpakken Heineken Nederland Supply Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Terwijl ik dit schrijf dwarrelen de sneeuw vlokken naar beneden en lijkt het hier op de brouwerij een vredig kerstplaatje. Hoe kan de schijn bedriegen. Op de brouwerij is het de afgelopen weken alles behalve vredig geweest. De emoties zijn hoog opgelopen over alle mogelijke onderwerpen van Brouwen tot en met Catering. Ook blijft het moeilijk te voorspellen hoe een en ander zich dat de komende tijd verder zal ontwikkelen. Op het moment dat u dit leest kan er alweer heel veel zijn veranderd. Een ding is zeker: gaandeweg zal steeds duidelijker worden wat al deze zaken voor een ieder van ons individueel gaan betekenen. Onzekerheid is een van de moeilijkste dingen om mee te leven, daarom blijft communiceren en elkaar goed op de hoogte houden van wat er gebeurt één van de belangrijkste zaken waarmee we elkaar kunnen helpen. Evenals vorig jaar wordt momenteel hard gewerkt om de 'roadshows' en de presentaties die bestemd zijn voor alle ploegen weer op te starten. Ik benadruk het nog een keer: alleen door open en eerlijk met elkaar te blijven communiceren zijn wij met zijn allen in staat problemen op te lossen. Fred Holvast Hij is het echt, herkent u hem? imtrcbnn, hu'. 10 februari was de dag van de afscheidsreceptie van Cor Vlietstra. Na een warme ontvangst voor hem en zijn familie in de TPM Office, volgde op speciaal verzoek een kleine rondleiding langs de diverse colonnes door Ed van Willegen. In de hal van het Bedrijfskantoor werd hij opgewacht door vele (oud-)col- lega's. De speech van Francien de Jongh stond geheel in het teken van de laatste fase van zijn loopbaan: de implementatie van TPM binnen Verpakken. De speech was helemaal opgezet zoals Cor het zelf gedaan zou hebben: met posters, grafieken, flowcharts en plaatjes. Aan het einde werd Cor door Francien officieel benoemd tot 'TPM-goeroe'. Iemand die zijn tijd ver vooruit is. Na nog meer toespraken - met poster - van Taco Zantinge en Cok Duiven voorden, nam Cor zelf het woord en vertelde hij ons dat we vooral niet moeten vergeten dat wij hier BIER maken en we daar trots op moeten zijn. Nu Cor is gestopt met werken, is dit voor hem niet het einde van TPM. Het gaat bij hem thuis gewoon door onder de naam: 'TPM in de House'. De attributen die hij daarvoor nodig heeft, hebben we hem tijdens het afscheidsetentje overhandigd. Wij wensen Cor en zijn familie veel geluk en gezondheid toe. Cor maak je geen zorgen, wij gaan door met TPM, met jouw wijze lessen in ons achterhoofd.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 5