De switch van Cor Zuyderduyn Tussentijdse verkiezingen OR Productie Zoeterwoude Ondernemingsraad 9 Zoeterwoude Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Collega's die zich in Leven in de Brouwerij voorstellen zijn niet altijd nieuw bij Heineken. Sommigen werken er al jaren. Zo ook Cor Zuyderduyn. Hij begon op 1 februari jl. in de functie van Controller Brouwen in Zoeterwoude Wij vroegen hem iets over zijn switch te vertellen. Cor: "Ik ben geboren en getogen in Katwijk aan Zee. Daar woon ik ook nog steeds met veel plezier samen met mijn vrouw en twee zonen van 9 en 5 jaar. Bijna 17 jaar geleden begon mijn loop baan binnen Heineken. In die 17 jaar heb ik inmiddels heel wat afdelingen doorlopen en daardoor ook veel collega's leren kennen. De laatste vier jaar was ik werkzaam als Senior Medewerker op de afdeling Control van Verpakken. Ik heb hier een fijne en leerzame periode mee gemaakt. Werken in een productieom geving is mij dus niet onbekend. Op vakantie gaan was mijn eerste offi ciële werkweek bij Brouwen. Met het gezin heerlijk wezen skiën in de Franse Alpen. Veel sneeuw en zon doen een mens goed. Nu ben ik dan echt fysiek bij Brouwen begonnen. De eerste weken zijn mij prima bevallen. De komende tijd zal ik voornamelijk bezig zijn met het kenni smaken met de afdeling en tevens het absorberen van zoveel mogelijk infor matie over het brouwproces. Naast de bekende organisatieontwikkelingen binnen Brouwen zal in 2005 ookTPM (Total Productive Management) zijn intrede doen en zullen TIS/MRO gefa seerd worden vervangen door SAP PM/MM. Uitdagingen genoeg lijkt mij. In mijn vrije tijd is vooral voetbal mijn passie. Na vele actieve voetbaljaren ben ik nu jeugdtrainer en ook fervent suppor ter van voetbalvereniging Quick Boys in Katwijk. Beide zonen genieten hier inmiddels ook hun voetbalopleiding. Zomervakanties worden voornamelijk aan het Katwijkse strand gevierd. In de winter gaan we vaak op wintersport. Mocht iemand nog meer van mij willen weten, dan ben ik te vinden in gebouw 35, kamer 34. Tot kijk!" I Zoals jullie misschien al op de website of het mededelin genbord hebben gezien, houdt de OR op 3 mei 2005 verkiezingen voor een tweetal vacatures in kiesgroep 1 (salarisgroep 1 tot en met 7). Tot 28 februari aanstaande hadden de vakbonden de gelegenheid om kandidaten voor te stellen en dat is ook gebeurd. FNV heeft een tweetal kandidaten voorgedragen: Dhr. H.A.L.W. (Herrie) Hoogenboom van de afdeling Verpakken Mw. A. (Ariane) den Hollander van de afdeling Verpakken De andere vakorganisaties hebben geen kandidaten voorgedragen. Jan Broomans Nu wordt het personeel in de gelegenheid gesteld om Secretaris OR Zoeterwoude kandidaten voor te dragen. Medewerk(st)ers, werkzaam in kiesgroep 1, kunnen zich verkiesbaarstellen door middel van een door 30 medewerk(st)ers uit kiesgroep 1 ondertekende lijst. Een kandidaat mag wel lid zijn van een vakbond maar op de lijst mogen geen handtekenin gen van leden van vakbonden voorkomen die kandidaten hebben voorgedragen. Medewerk(st)ers die een kandi daat willen steunen moeten op de datum van deze verkiezing tenminste vier maanden bij de onderneming werkzaam zijn. Kandidaten moeten op de datum van deze verkiezing tenminste zes maanden bij de onderneming werkzaam zijn. De benodigde handtekeninglijsten zijn verkrijgbaar bij het OR-secretariaat, kamer Bk 3-05. Uiterlijk 25 maart 2005 moeten ze daar weer zijn ingeleverd. Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 3