Onrustig begin van het jaar 75 jaar Heineken-ervaring bij elkaar 25-jarig jubileum Jan Boezaard I I We zijn het jaar onrustig begonnen. Onduidelijkheid leidt vaak tot onrust en dat speelt ons parten. Het is belangrijk dat we in de discussies die we voeren uit kunnen gaan van de feiten en we geen gebruik hoeven maken van aannames. Die kunnen een discussie flink vervuilen. Wij doen dan ook ons best om onduidelijk heden weg te nemen en te zorgen dat we een 'schone' discussie kunnen voeren. Het opleidingsvoorstel basisoperators is inmiddels gereed en de eerste intakege sprekken hebben al plaatsgehad. Ik ben onder de indruk van de kwaliteit van de opleidingsplannen. Daarnaast geeft het EVC- en BBL-traject ons een unieke kans om de opleidingen heel praktijkgericht in vullen én onafhankelijk te certificeren. Ik weet natuurlijk dat de kwaliteit van het opleidingsplan niet alle onzekerheid over de toekomst bij een aantal deelnemers kan wegnemen. Een goed opleidingsplan kan echter de komende jaren fantastische resultaten opleve ren. Voor Heineken en voor veel medewerkers. Ik wens iedereen veel succes toe. Hein van Dort Vlnr: Jubilarissen Tjeert, Op 8 februari werd er in de werkplaats van de onderhoudsgroep WTB Brouwen stilgestaan bij het 25-jarig jubileum van Rob Louwrier, Tjeert Rozema en Hans Wansink. Vele collega's meldden zich om onder het genot van een kopje koffie en een gebakje de drie jubilarissen te feliciteren. Bij afwe zigheid van Erwin Rosens (subunitmanager Brouwen), kregen de heren jubilarissen een toespraak en het gouden speldje uit handen van ondergetekende. Na het officiële gedeelte nam Sjaak Abbema het woord. Hij refereerde aan Heineken als werk gever door de jaren heen en sloot af met een persoonlijke bood schap voor zijn jubilerende collega's. Als laatste maakte Tjeert van de gelegenheid gebruik om verhalen uit de oude doos op te halen en iedereen te bedanken voor de jaren van samenwer king. Kortom een geslaagde gelegenheid om stil te staan bij 75 jaar Heineken-ervaring. Paul Kengen Rayon Manager Energie OHG (WTB) Het is alweer 25 jaar geleden dat Jan Boezaard besloot om zijn marinetijd af te sluiten en een baan aan de wal te zoeken. Dat werd Heineken en daarmee werd 'de West' ingeruild voor de westzijde van de Vliet. Deze gebeurtenis - 25 jaar geleden - hebben we afgelopen 12 januari gevierd met alle collega's van ploeg 3. Nadat de verschillende functies van Jan binnen de afdeling Brouwen en enkele anekdotes de revue waren gepasseerd, kon de gouden speld worden opgeprikt. Al was daar nog wel wat hulp bij nodig! Vervolgens was het erg gezellig om even een moment te nemen om met alle aanwezigen koffie en gebak te nut tigen ter gelegenheid van deze feestelijke gebeurtenis. Jan, nogmaals namens alle collega's binnen de afdeling Brouwen, bedankt voor je inzet! Harro de Vries Rayonmanager Filtratie De gouden speld

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 6