199 Petities Brouwen, Verpakken en Catering aangeboden Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 22 februari 2005 /Jaargang 9 Heineken Nederland Supply we 1 Petities Brouwen, Verpakken en Catering aangeboden 2 Verslag kort geding Catering 6 3 Bierproevers gecertificeerd 4 Teams BeerTender-lijn leren elkaar tijdens introductieweek 8 beter kennen Nico Huisman 37,5 jaar in dienst Onrustig begin van het jaar Voorkom schuim op AWZI Dirk heeft er één! Veel medewerkers van de afdelingen Brouwen, Verpakken en Catering hebben gehoor gegeven aan de oproep van FNV Bondgenoten om tijdens een korte werk onderbreking op donderdagmorgen 17 februari drie petities aan te bieden aan de directie HNB. De petities hebben betrekking op de uitbesteding van de cateringactiviteiten, de voorgenomen veranderingen bij Brouwen en de oplei dingsplannen 01->02 bij Verpakken. De in feloranje gestoken medewerkers liepen na een bijeenkomst in het Bedrijfsrestaurant, waar FNV ze had toegesproken, over het brouwerijterrein in de richting van het kantoorgebouw. Daar werden eerst de cateringmedewer kers uitgezwaaid die met een bus naar Den Haag vertrokken, waar het kort geding diende dat FNV Bondgenoten en een aantal cateringmedewerkers tegen Heineken hebben aangespannen (zie voor een impressie pagina 2). De stoet mensen liep vervolgens naar de ingang van het kantoorgebouw, waar Marc Gross de petities namens de directie HNB uit handen van Herrie Hoogenboom in ont vangst nam. Marc was hiervoor speciaal van vakantie teruggekomen. Wij vroegen zowel FNV als de directie om een reactie: Herrie Hoogenboom: "We denken deze week al om de tafel te kunnen zitten met de betrokken directie. We gaan de discussie open in en verwachten dat er snel iets uitkomt waar onze collega's zich prima in kunnen vinden." Marc Gross: "Ik ben me heel goed bewust van wat er leeft en heb er vertrouwen in dat we in goed overleg met vakbond en ondernemingsraad gezamenlijk tot een oplossing kunnen komen."

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 1