t Februari: wat gaat er allemaal gebeuren? Teammedewerkers colonne 1 bedankt! dienstjubileum Hans van Eijk Ondernemingsraad r Zoeterwoude 8 De redactie: Karin Jansen (Brouwen) tst. 6321, Manon van Veenendaal (Verpakken) tst. 7216, Carola Verkerk (Interne Dienst Bedrijf/BTD-UC) tst. 6452. Eindredactie: Limona Tekst. Redactieadres BK 3.37, Z/Wou. Tst. 7074. E mailadres Leven in de Brouwerij. BrowseHuis: Heineken Nederland Organisatie - Heineken Nederland Supply - Leven in de Brouwerij. De inleverdatum Het volgende nummer van Leven in de Brouwerij verschijnt 22 februari 2005. Teksten en foto's kunnen tot en met vrijdag 11 februari worden ingeleverd. Langs deze zeer onsympathieke weg wil ik iedereen van colonne 1 bedanken voor de 26 jaar die we hebben samengewerkt. Zoals jullie weten ben ik per 1 februari tewerkgesteld op colonne 3. Hier zal geen storing te komen verhelpen. Ik, storings monteur in hart en nieren, zal dit zeker gaan missen (oude bomen moetje niet verplaatsen, wordt wel eens gezegd). Maar het is niet anders. Ik hoop dit jaar mijn vrouw die ook 26 jaar ploegendienst heeft gelopen. Dit wordt nogal eens ver geten. Oké mannen, het ga jullie goed in de nieuwe structuur en tot ziens. pieper of telefoontje mij bereiken om een van de VUT te gaan genieten, samen met Arnold en Lia Lenting Vrijdag 28 januari was het precies 37,5 jaar geleden dat Hans van Eijk in dienst trad bij Heineken. Dit feit is ook voor Hans niet onopge merkt voorbij gegaan. Hans is momen teel werkzaam binnen de subunit Brouwen en vervult daar de functie van teamleider Facilitair Support, h- Na het binnendruppelen van veel van Hans' collega's (waarbij hij de memora bele woorden sprak: "Ik wist niet dat ik zoveel vrienden had binnen de brouwe rij"), werd er onder het genot van een kop koffie, een lekker stuk gebak veror berd. Na het traditionele opspelden van handigen van de envelop met inhoud door ondergetekende, nam Ad Ruys namens het team van Facilitair Support het woord. Ad bedankte Hans voor de jarenlange prettige samenwerking en overhandigde hem namens de collega's een cadeau. Truus, de echtgenote van Hans, werd daarbij niet vergeten. Al met al een korte, informele, maar gezellige bijeenkomst waar even stil werd gestaan bij deze heugelijke mijl paal. Namens alle medewerkers van de subunit Brouwen de gouden ster met diamant en het over- Jean Dohmen I In dit stuk wil ik het hebben over de maand februari en wat er allemaal staat te gebeuren. In februari valt de voorjaars vakantie, het carnaval barst los, de dagen worden weer langer en op 14 februari is het zelfs Valentijnsdag! De dag waarop we onze geliefden kunnen verrassen. Binnen de brouwerij gaat in februari ook veel gebeuren. De adviesaanvragen die wij hebben behandeld worden dan geïm plementeerd. Dit heeft voor een hoop col lega's directe of indirecte gevolgen. Zo starten colonne len 6 in een drieploegen dienst en gaat de Onderhoudsgroep van start in de nieuwe organisatie. In deze organisatie verrichten de 'kopgroepen' per rayon hun werkzaamheden dicht op de colonne. Door deze veranderingen zijn er diverse kick-off's gepland (of al gehouden) om de mensen meer informatie te geven en om goede werkafspraken te maken. Wij als OR toetsen dit proces gedurende de maand februari en volgen het op de voet. Het kan voorkomen dat er bij de werkafspraken die worden gemaakt onduidelijkheid is, of ontstaat. Stel in dat geval eerst de vraag aan je leidinggevende. Is er dan nog steeds onduidelijkheid, loop dan gerust binnen bij de OR. Marcel van Spaandonck Ondernemingsraad Zoeterwoude

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 8