EVM ploeg B neemt afscheid van Manfred Singopawiro 1-2-2 heet voortaan Q5\d Op vrijdag 21 januari hebben teamleider Marc Doornweerd en ploeg B van EVM tijdens een etentje afscheid genomen van Manfred Singopawiro. Hij maakt gebruik van de 57,5-regeling. Tijdens het jaarlijkse ploeguitje stonden we bij Thais restaurant Sabai Sabai in Leiden stil bij de periode dat Manfred bij Heineken werkzaam was. Op 18 november 1985 is hij begonnen bij M.I.T. en later, in 1995, is hij overgestapt naar EVM Daar sluit hij op 1 februari 2005 zijn Heineken-loopbaan af. De avond was te kort om alle mooie anekdotes op te halen, want die zijn er genoeg van Manfred! Hij was een markante persoon binnen de afdeling en we zullen hem missen. Wij wensen Manfred nog vele jaren in goede gezondheid toe. Namens ploeg B, Ronald van der Meijden Je hebt bovenstaande tekst vast wel op de oude automaten zien staan. Heineken heeft Douwe Egberts gekozen als landelijke leverancier van nieuwe koffie- en frisautomaten. Ze worden tot mei 2005 overal in het land vervangen en dus ook op de brouwerij. Sommige collega's vonden de 'oude' automatenkoffie prima te drinken, anderen zullen heel blij zijn dat er nu andere koffie in hun bekertje zit. Over smaakt valt nu eenmaal niet te twisten. Op diverse vestigingen van Heineken stonden al automaten van Douwe Egberts, dus de leverancier is geen onbekende. De overeenkomsten voor de automaten op de vestigin gen Den Bosch en Zoeterwoude liepen af en er werd een automaten- leverancier gezocht voor het gereno veerde kantoor in Amsterdam. Dat was de aanleiding om alle landelijk afgesloten contracten met automa- tenleveranciers eens goed onder de loep te nemen. Het interne onderzoek liet zien dat verschillende leveranciers tegen sterk afwijkende voorwaarden aan Heineken lever den, waardoor we heel duur uit waren. De keuze voor één leveran cier levert een behoorlijke besparing op; onze kop koffie wordt dus niet alleen lekkerder, maar ook goedko per. Voor de frisautomaten maakt de keuze voor een nieuwe leverancier niet veel uit, omdat die voorzien zijn van onze eigen producten.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 2