opticien verplaatst Heineken Nederland Supply 3 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Nieuwe, maar toch ook een beetje bekende gezichten! Met ingang van nummer 196 hebben wij de werkzaamheden voor Leven in de Brouwerij van Lasswell Communicatie overgenomen. Voor een aantal van jullie zijn wij geen onbekenden, omdat we allebei bij Heineken hebben gewerkt. Met ingang van donderdag 10 februari aanstaande wordt het spreekuur van de opticien van dinsdag- naar donderdagmiddag verplaatst. Het tijdstip blijft hetzelfde: tussen 13.30 en 15.30 uur. Carola Verkerk Frea bedankt! Loes: "Vorig jaar maart heb ik na 11 jaar mijn vast dienstverband vaarwel gezegd en ben ik voor mezelf begonnen. Mijn bedrijf heet Limona Tekst en als zelfstandig onderne mers delen Wilma Gertenaar en ik momen teel een kantoor in Leiden. Heineken is nu één van onze klanten. Voor Leven in de Brouwerij ben ik het eerste aanspreekpunt voor collega's in de brouwerij. Mij kun je bellen of mailen als je een artikel, een reactie, een brief of een foto hebt, die je in het blad wilt plaatsen. Ik zit daarvoor in het Bedrijfskantoor, waar het kantoor van Leven in de Brouwerij inmiddels is verhuisd van kamer BK-215 naar kamer BK-337. Daar kun je me dus regelmatig vinden. Het telefoonnummer van Leven in de Brouwerij is hetzelfde gebleven: toestel 7074. Neem ik niet op, bel me dan op mijn mobiele nummer: 06-16032340." mot Wilma: "Ik ben ook alweer een poosje uit Heineken-dienst en zelfstandig onderne mer. Bij haar afwezigheid vervang ik Loes en ik denk mee over de inhoud en de vorm van Leven in de Brouwerij. Ik heb een aantal jaar geleden al eens in de redactie van het blad gezeten en dat beviel uitstekend. Maar er is intussen zoveel veranderd op de brouwerij, dat ik al mijn oude ervaringen zo in de prullen bak kan gooien. Dat is eigenlijk ook beter, jullie hebben niets aan een redactie die in de negentiger jaren is blijven hangen. Dus ik zal niet te veel zeuren over vroeger, behalve dan dat ik hoop dat de humor is gebleven en dat de samenwerking net zo prettig verloopt." Frea Lodewijk heeft de redactie verla ten. We willen haar hierbij bedanken voor het werk dat ze in al die jaren heeft gedaan voor de totstandkoming van Leven in de Brouwerij. Frea was er vanaf het begin bij en bepaalde mede het gezicht van het blad. We vinden het erg jammer dat Frea vertrekt. Redactiecommissie Gelukkig blijven Karin Jansen, Manon van Veenendaal en Carola Verkerk nog lid van de redactie, die we overigens willen uitbreiden met nieuwe redactieleden van verschillende afdelingen. Hiervoor zullen we binnenkort met een aantal van jullie contact zoeken. Vrijwillige aanmeldingen zijn natuurlijk ook welkom! Loes ledema Wilma Gertenaar

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 3