Colonne 6 als eerste in drieploegendienst Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 26 januari 2005 Jaargang 9 1 Colonne 6 als eerste in drieploegendienst 2 Eerste paal nieuwe platenwasserij geslagen 3 Nieuwe gezichten bij Leven in de Brouwerij 4 Stand van zaken advies- en instemmingsaanvragen ouwe 5 De veilige fietsenstalling: zoek de verschillen 6 Mare Rexen 25 jaar bij Heineken 7 Mag ik mij even voorstellen? 8 Jubileum Henk van Stokhem Colonne 6 is op 1 januari 2005 met drie ploegen gestart. De roosterwijziging stond gepland voor 1 februari, maar in goed overleg met alle teams en op basis van vrijwilligheid, is besloten om al met de jaarwisseling een nieuwe start te maken. Hierdoor hadden we een maand langer de tijd (tot de inbouw van de Fridge-pack) om productie in een drieploegenrooster in te regelen. Denk hierbij aan het verdelen van teamtaken, het organiseren van de stopdag en het opstarten en leegdraaien. Ook kwamen hierdoor eerder operators vrij voor opleiding en uitvoering van voorbereidende werkzaamheden voor de nieuwe BeerTender-lijn. Voor iedereen die op colonne 6 werkte was dit een moment om een lange periode in de oude teamsamenstellingen af te sluiten en alvast te wennen aan het nieuwe rooster en de nieuwe colle ga's. Op 3 januari was iedereen in de teamruimte aanwezig voor de kick-off. Ook de mannen van colonne 6, die overgaan naar de BeerTender-lijn, waren aanwezig. Rayonmanager Roelant van Herwaarden deed de aftrap en gaf aan voor welke uitdagingen we het komende jaar staan. Symbolisch werd hierna koffie met een Bossche bol genuttigd (zeg maar opge vreten!), want één van de uitdagingen waar we voor staan is de concurrentiestrijd met onze colle- ga's in 'het Brabantse' aangaan Jt" S,en streven naar (nog) betere prestaties op alle facetten van W. f" 'het mooie vak Bart Kooleen Verpakken'. Bektas Kama Wat ons betreft is het belangrijk dat er een goede sfeer blijft bestaan en dat we op een positieve manier van elkaar blijven leren als vestigingen onderling. HNS-breed denken moet moge lijk blijven. Inmiddels zijn we alweer een aantal weken in de huidige con structie met elkaar aan het werk. De eerste afspraken zijn tijdens de teamoverleggen gemaakt. We kunnen nu al vaststellen dat iedereen weer vooruit kijkt en dat we de uitdagingen waar we voor staan met elkaar aangaan. We zijn nog niet 100% op elkaar ingespeeld. Maar dat zal niet lang meer duren, want 'tussen de oren' zit het goed. Nu nog dat stapje naar de dagelijkse uitvoering in de praktijk! Fred van den Heuvel. Teamleider colonne 4 en 6

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 1