Jan Mollenbrok neemt afscheid Bedankje Jan Mollenbrok 6 Op vrijdag 26 november jl. is in de intieme entourage van BK-330, afscheid genomen van Jan Mollenbrok en zijn werkzame periode bij Heineken. In aanwezigheid van zijn echtgenote en kinderen belichtte ondergetekende zijn 38,5 dienstjaren bij Heineken. Het startpunt van Jan was in 1966 bij Heineken in Rotterdam bij de Technische Dienst en dat is vanaf 1974 voortgezet in Zoeterwoude. Tot 1992 lagen daar zijn 'roots' en door de aanwezigheid van vele collega's uit die tijd werden er veel oude verhalen opgehaald en ter plaatse versterkt door de ultieme smaak van ons product. Jan heeft veel logistieke ervaring opgedaan als groepsleider en teamleider bij M.I.T. en later bij DCS. De vele teamleiders van DCS onderstreep ten door hun aanwezigheid de saamhorigheid en het onderlinge contact op deze altijd zeer beweeg lijke afdeling. Jan heeft met ingang van november 2004 gebruik gemaakt van de hem aangeboden regeling. Wij wensen Jan, zijn echtgenote, zijn kinderen en aangetrouwden nog heel veel jaren in goede gezondheid toe. Joop Dol Ik wil jullie, mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinkind, allemaal hartelijk bedanken voor jullie aanwezigheid bij mijn afscheid van de Zoeterwoudse brouwerij, in verband met het bereiken van de TOP/VUT-gerechtigde leeftijd. De grote opkomst, zeker vanuit de 'technische hoek' had ik - na toch al zo'n vijftien jaar uit de storingsdienst te zijn - niet verwacht. Maar, zoals enkele collega's van de storingsdienst zeiden: de 'technische jongens' laten elkaar nooit in de steek. In deze beroepstak leer je om op elkaar te bouwen en elkaar te ver trouwen. Zoals nu blijkt is dat vertrouwen na vijftien jaar nog steeds aanwezig. bij CS&.C. Ik wil ook niet vergeten de laatste collega's die ik bij CS&C had, te bedanken. Het was prettig om met jullie samen te werken. Verder wil ik Willeke van Lith, Charlie Rabelink, Joop Dol, Yvonne Dessens en Jos Bouwmeester ('bartender') bedan ken voor hun medewerking en organisatie. Deze dag was voor ons onvergetelijk. 0 ja, 'Henk van S. te L.', die fles wijn smaakte naar meer! Ik hoop dat ik niemand ben vergeten. Mocht het zo zijn, mijn excuses! Nogmaals bedankt! Verder wil ik de mensen van de Heineken drankenunits bedan ken voor de prettige samenwerking tijdens mijn detachering Jan P. Mollenbrok en Dina E. Mollenbrok-Noordhoek

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 6