hzï 'AzfziuuÏDiji 'Human Capital Award Handel' aan Heineken uitgereikt Heineken Nederland Supply 5 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Op 24 december 2004 heeft de Onderhoudsgroep Verpakken gezamenlijk een kerstontbijt genuttigd. Ondanks dat er al veel mensen met verlof waren, was er toch een groep van 25 mensen aanwezig. De pauzeruimte was omgetoverd tot een feestelijke ontbijtzaal. Leo Snijders, Benny Wijnberg en Leen van der Plas hebben zich over de organisatie en over de aankleding ontfermd. Bij aanvang van het ontbijt blikte Arie van Dijk terug op een bewogen jaar binnen de Onderhoudsgroep, vooral op het gebied van personeel. Ook in 2005 staan er weer genoeg activiteiten gepland waar iedereen zijn steentje aan zal moeten bijdragen, bijvoorbeeld de geplande invoering van productontwikkelingen als Sunshine. Na de woorden van Arie hebben we gezellig met elkaar het ontbijt genuttigd. Ik wil in ieder geval de organisatoren van dit ontbijt bedanken voor hun inzet. Het is zeker voor herhaling vatbaar. Marcel van Spaandonck De 'Human Capital Award 2004' voor de sector Handel is op 20 december jl. door het Kenniscentrum Handel uitgereikt aan Henk Arens, opleidingsfunctiona ris bij de brouwerij in Zoeterwoude. De brouwerij won de Award, omdat zij medewerkers aan het bedrijf bindt en op een structurele wijze aandacht besteedt aan ontplooiings mogelijkheden van de medewerkers. Kenniscentrum Handel droeg Heineken, als verte genwoordiger van de sector Handel, ook voor bij koepelorganisatie Colo voor de overkoepelende ver kiezing van 'het leerbedrijf van het jaar'. De jury van die verkiezing nomineerde Heineken inmiddels tot één van de drie beste kandidaten. De uitslag van de overkoepelende verkiezing wordt in maart 2005 bekend. Manager Communicatie Peter Kool van het Kenniscentrum Handel reikte de prijs aan Heineken uit. Naast vertegenwoordigers van Heineken en van Kenniscentrum Handel, waren ook het ROC (Regionaal Opleidingen Centrum) Leiden en de Stichting Opleidingsfonds Groothandel bij de uitreiking aanwezig. Algemeen directeur Peter Cras van Kenniscentrum Handel kon vanwege privé- omstandigheden niet bij de uitreiking aanwezig zijn.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 5