196 Nieuwjaarsreceptie 2005: "Veranderen moet stijl van werken worden" Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 11 januari 2005 Jaargang 9 Heineken 1 Nieuwjaarsreceptie 2005 2 Toespraak Hein van Dort 3 Toespraak Kees Zuyderduyn 4 Jan Mollenbrok neemt afscheid Human Capital Award Handel voor Heineken Spreken is zilver... Hollen of stilstaan In memoriam Roy Samuelsz Voor de deur van het bedrijfsrestaurant in de brouwerij had zich op 3 januari een rij gevormd. De inzamelactie 'Heel Heineken Helpt Azië' zorgde er dit jaar voor dat de nieuwjaarsreceptie een half uurtje later begon. Hoewel bij het drukken van dit nummer nog niet bekend is hoeveel geld er is opgehaald, blijkt de actie nu al een succes. Alleen al in de brouwerij gaf 95% van de aanwezigen gul aan dit goede doel. De Raad van Bestuur heeft aangegeven het gedoneerde bedrag te zullen verdubbelen. De nieuwjaarstoespraken waren dit jaar kort en bondig. Hein van Dort en Kees Zuyderduyn waren het er in hun - verder inhoudelijk zeer verschillende - toespra ken over eens, dat de nadruk niet alleen op negatieve zaken moest liggen. De brouwerij is het afgelopen jaar op vele vlakken succesvol geweest en daar kan iedereen trots op zijn. Ondanks dat 2005 waarschijnlijk opnieuw een onrustig jaar wordt, was de boodschap om er dit jaar het beste met elkaar van te maken. Of zoals Hein zei: "Wie niet durft te dromen, zal ook nooit zijn dromen vervullen." De stemming op de nieuwjaarsreceptie was in ieder geval positief. Er werden veel goede wensen uitgewisseld en een heleboel handen geschud. Voor de collega's die niet in de gelegen heid waren om de receptie bij te wonen, volgt hieronder een samenvatting van de toespraken. Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2005 | | pagina 1