Weetjes van Bewaking/Beveiliging Anton Beer 50 jaar De redactie: Karin Jansen (Brouwen) tst. 6321, Frea Lodewijk (Bouwbureau HNS) tst. 6099, Esther Tops (Lasswell Communicatie) tst. 7074 of 06-22502578, Manon van Veenendaal (Verpakken) tst. 7216, Carola Verkerk (Interne Dienst Bedrijf/BTD-UC) tst. 7221/6452. Redactieadres Esther Tops, BK 2.15, Z/Wou. E mailadres: Leven in de Brouwerij. BrowseHuis: Heineken Nederland Organisatie Heineken Nederland Supply Leven in de Brouwerij. De inleverdatum Het volgende nummer van Leven in de Brouwerij verschijnt 15 december 2004. Teksten en foto's kunnen tot en met vrijdag 3 december worden ingeleverd. Nieuwe emballage/goederenbon: Wanneer u bij de Bewaking/Beveiliging, oftewel de Poort aangeeft emballage en/of goederen mee te willen nemen naar het Brouwerijterrein, krijgt u een vernieuwde emballage-/goe- derenbon mee: deze bon is overzichtelijker geworden. Bezoekers: Gelieve bij het ontvangen van bezoek dit vroegtijdig bij de Poort melden. Dat voorkomt dat de bezoeker onnodig moet wachten. Wanneer u de afspraak maakt met de bezoeker, wilt u dan de persoon in kwestie erop attenderen goederen zoals laptops en/of gereedschap bij binnenkomst bij ons aan te geven. Gevonden voorwerpen: Het komt regelmatig voor dat er gevonden voorwerpen/goederen worden afgegeven bij de Poort. Graag willen wij via deze weg iedereen laten weten dat, wanneer je iets kwijt bent, het eventueel bij ons kan liggen. Schroom dus niet en bel even om dit na te vragen. Auto- en parkeerperikelen: Door de ingekrompen parkeerplaats P-5 (naast Apolloblok 5) kan het voorkomen dat er geen par keerplaats vrij is. Met name tijdens de wisseling van de wacht. Op de parkeerplaatsen P-2 en P-4 is vaak nog voldoende ruimte, waar geoorloofd kan worden geparkeerd. De maximumsnelheid op het Heineken-terrein is nog steeds 30 km/uur. Let bij binnenkomst met de auto ook op het elektronisch mededelingenbord dat voor de slagbomen staat. Afgelopen donderdag 18 november is Anton Beer 50 jaar geworden. Dit kon uiteraard niet zomaar voorbij gaan. Zijn collega's hadden een mooie Abraham gemaakt op de achterkant van zijn truck. Anton heeft alleen verzuimd om op deze speciale dag gebak mee te nemen voor zijn geliefde collega's. Hij heeft beloofd om dit dubbel en dwars goed te maken, dus we wachten af. Anton nogmaals van harte gefeliciteerd. Ploeg 8, DCS Export

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 8