Wie doet zoiets en waarom? Dirk Blom (59), instructeur Bedrijfshulpverlening (EHBO) PROFIEL Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Tijdens de rondgang door de Brouwerij viel het mij op dat de gang zo mooi schoon en opgeruimd was. Deze gang komt uit in het trappen huis, dat dezelfde indruk op mij maakte. Ik dacht bij mijzelf: 'Dit zijn de resultaten van het HON-project'. Jammer genoeg trof ik in het portaal op de begane grond acht half leeg gedronken flesjes Pepsi Cola aan. De persoon die deze flesjes daar heeft neergezet, heeft wel gevoel voor orde en netheid. De flesjes staan namelijk keurig in het gelid. Ik vraag mij af: wie doet zoiets en waarom? Wellicht is er iemand die mij dit kan uitleggen. Bart van Eunen Tot je in het portaal komt Wat is je thuissituatie? "Ik ben getrouwd en ik heb drie kin deren. Verder ben ik vier keer opa en het vijfde kleinkind komt eraan." Welk vervoermiddel gebruik je het meest? "De auto. In de zomer pak ik soms de fiets om naar de Brouwerij te fietsen. Dat is voor mij vanuit Woubrugge nog wel te doen." Wat vind je leuk aan je werk? "Ik heb van mijn werk mijn hobby weten te maken: EHBO-lessen geven aan de Heineken-medewerkers. De administratie die erbij hoort, is geluk kig maar een klein deel van mijn werkzaamheden." Heb je verder nog hobby's? "Ik ben sportmasseur bij een voetbal club. In de jaren negentig deed ik dat op internationaal niveau bij mara thon- en atletiekwedstrijden." Wat is je zwakke kant? "Ik heb geen geduld, word snel driftig en heb een hele scherpe tong." Wat is je sterke kant? "Ik ben goed in mijn werk." Wat is je levensmotto? "Wees eerlijk en oprecht." Heb je nog een grote wens? "Samen met mijn gezin een poos genieten van de VUT die volgend jaar ingaat." Wat is je favoriete drinken? "Qua drinken vind ik alles lekker." Met wie zou je graag een dag willen ruilen? "Met een vreselijk gezond persoon." Wat zeggen anderen over je? "Negentig procent van mijn cursisten vindt me een aardige vent met wie je goed kunt werken." Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 7