menu 25-jarig jubileum Erwin Richardson 25- jarig jubileum Ton Rooijakkers Woensdag 1 december: Tartaar met gebakken uien, cordiale melange, gebakken aardappelschijfjes en mayonaise Donderdag 2 december Ajam pangang met gebakken rijst, gebakken ei, kroepoek en atjar Vrijdag 3 december: Gefrituurde mosselen met tartaresaus, American wedges en rauwkost Zaterdag 4 december: Halve kip met Vlaamse frieten, worteltjes en doperwten en frietsaus Zondag 5 december: Twee enchilada's met witte rijst en witte koolsalade Maandag 6 december: Holsteiner schnitzel met champignonsaus, gebakken aardappelschijfjes en sperzieboontjes Dinsdag 7 december: Lasagne Bolognese met Italiaanse salade Woensdag 8 december: Hutspot met spekjes, jus en een sukadelapje Donderdag 9 december: Bami goreng met een drumstick, gebakken ei, pindasaus, kroepoek en atjar Oo~^k Vrijdag 10 december: Gebakken kibbeling met ravigotesaus, röstirondjes en rauwkost Zaterdag 11 december: Broodje hamburger met frites en frietsaus Zondag 12 december: Twee kipschnitzels met mayonaise, curry en uitjes, pommes duchesse en appelmoes i Maandag 13 december: Hongaarse goulash met gekookte aardappelen, witte rijst en doperwten Dinsdag 14 december: Varkensreepjes met tagliatelle en Italiaanse salade Woensdag 15 december: Stamppot andijvie met spekjes, jus en een rundergehaktbal Erwin Richardson, operator Colonne 1, kreeg 11 oktober zijn gouden jubileum speldje uit handen van Ed van Willegen. Erwin had voor deze feestelijke gebeurtenis een aantal collega's uitgenodigd. Tijdens de jubileumviering vertelde hij dat hij het bij Verpakken nog vreselijk naar zijn zin heeft en hoopt nog jaren mee te kunnen. Erwin kwam in dienst bij Heineken op 1 oktober 1979. Hij begon bij Verpakken op Colonne 2, die inmiddels niet meer bestaat. Hierna is hij naar Colonne 3 gegaan die inmiddels ook is afgebroken. Na een kort verbijt op Colonne 5 werkt Erwin inmiddels alweer elf jaar op Colonne 1 waar hij hoopt te blijven. Bedankt voor de afgelopen 25 jaar en nogmaals gefeliciteerd! Namens de RATO 1, Verpakken Ton Rooijakkers, collonneoperator op Collone 5, ploeg B, was vrijdag 1 oktober 25 jaar in dienst. Op deze feestelijke dag was Ton alleen lekker op vakantie op Kreta, waardoor we zijn jubileum pas 18 oktober bij Ed van Willegen op zijn kantoor hebben gevierd. Samen met zijn collega Sicco Anes, die Ton op de foto feliciteert, hebben we een gezellig uurtje gekletst over Ton zijn loop baan binnen Verpakken en natuurlijk over zijn heerlijke vakantie. Ton heeft aangeven dat het bedrag wat een jubilaris mag gebruiken om lekker te gaan eten met het team, bij het budget voor een komend teamuitje mag worden toegevoegd, zodat er dan dik uitgepakt kan worden! Wij wensen Ton nog een fijne periode toe op de Brouwerij. Namens zijn collega's, Andries Jabroer, teamleider Verpakken

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 2