194 Sinterklaas meets Heineken en tante Adèle Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 3 december 2004 /Jaargang 8 Weetjes van de Bewaking Ondernemingsraad Foto van de maand Heineken A/Wet Mw. A. Stapel 1 Sinterklaasfeest was weer fantastisch 2 Jubilea 3 Amoniakoefening 4 'T is afwachten Jubileumfeestjes en Abraham voor Anton Nou ja, alles is weer goedgekomen. We hebben gelachen, we hebben gezongen en ik heb weer een mooi cadeau gekre gen. Wat is het leven toch mooi als je jong bent... Met m'n papa mocht ik zaterdag mee naar Heineken in Zoeterwoude om te kijken of Sinterklaas nog langs zou komen. Ik was wel zenuwachtig hoor. Ik heb papa al om 6 uur wakker gemaakt. Heeft mama me nog 'n zwarte pieten pakkie aange trokken en was ik helemaal klaar. Toen we bij Heineken aankwamen mochten we bovenin die oude groene bus meerijden naar De Hooiberg. Dat was leuk, vooral omdat een van de papa's die ook bovenin wilde zitten nogal hard zijn kop tegen het dak stootte. Toen we De Hooiberg binnenkwamen moest ik meteen mijn kleurplaat inleveren, maar kreeg ik er wel een beetje drinken voor terug. 'Goeie ruil' dacht ik, want thuis heb ik nog 20 kleurplaten liggen. Omdat papa ook een beetje nerveus was, heb ik hem maar bij zijn collega's achter in de zaal neergezet. Zo kon ik rustig kijken naar het optreden van Clown Okkie. Zo heette hij. Moest er soms wel erg hard om lachen zeg. In de pauze kreeg ik nog 'n JOY aardbei te drinken van zo'n leuke piasmoeder. Wel lekker hoor. Hadden ze geregeld bij Vrumona hoorde ik later. Na de pauze zit ik nog geen twee tellen weer op mijn plaats begint die Ome Siem ineens keihard "Siiiiiinterklaasje kom maar binnen met je knecht..." te spelen. Al die papa's en mama's meteen meezingen zeg. Waren zeker hartstikke bang. Nou, de Sint was helemaal niet eng, al zag hij er anders uit als vorig jaar. De Pieten, ook die dikke, herkende ik nog wel. Alleen toen Sint wilde gaan zitten, was het wel even lachen hoor. Zat er ineens een ouwe tante op zijn stoel. Kostte nog een partij moeite om die daaraf te krijgen joh. Gelukkig dat haar nichtje Sophietje toevallig langs kwam, anders hadden we heibel in de tent gekregen. En dat kwam alleen maar omdat ze tante Adèle d'r drankje was vergeten. Wat een toestanden kan je toch meema ken. Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 1