Actief teamuitje Colonne 2/3/7 C 25-jarig jubileum Simon Fraikin 6 V.l.n.r.: Edgar Ubert, Kees Vijfvinkel en jubilaris Simon Fraikin Namens de RATO 1, Verpakken Een maand geleden is team 2/3/7 C naar de Ardennen geweest voor een actief weekendje. Hier volgt een verslag. Het was dit jaar voor het eerst dat we met drie teams de budgetten voor een team uitje hebben samengevoegd. Tijdens het teamoverleg hebben we besloten dat het een actief uitje moest worden. Ploeg C van Colonne 7 doet dit al jaren. In Coo (België), bekend van de waterval len van Coo, hadden we een appartement inclusief mountainbikes en kano's geboekt. Omdat dit een prijzige aangele genheid is, werd van iedereen een eigen bijdrage verlangd. César Fernandes was zo vriendelijk zijn jubileumbudget met ons te delen en heeft iedereen getrak teerd op een overheerlijk barbecue. Nogmaals bedankt, César! Tot in de vroege uurtjes Het teamuitje vond plaats op vrijdag 10 en 11 september, 's Morgens om acht uur ver trokken we richting België. Omstreeks 12.00 uur kwamen we aan en we konden vrijwel meteen inchecken. Aangekomen in ons appartement vielen onze monden open van verbazing. We bleken een heus zwembad in de tuin te hebben. Met lekker weer gedurende het weekend, was dat Donderdag 6 oktober heeft Simon Fraikin, operator Colonne 1, zijn gouden speldje voor zijn 25-jarig dienstverband bij Heineken gehad. Dit gebeurde onder het genot van een bakje koffie en gebakje in het kantoor van Ed van Willegen in het bijzijn van een aantal collega's. Simon is begonnen bij M.I.T. (nu DCS) en maakte na een aantal jaren de overstap naar Verpakken. In de loop van het jaar gaat hij zijn jubileum ook nog vieren met zijn team, waarschijnlijk tijdens een lekker etentje. Simon hoopt er gezien zijn leeftijd nog 20 jaar als werk nemer van Heineken aan toe te voegen. Tot nu waren het al 25 mooie jaren. Bedankt voor alle samenwerking. Simon, nogmaals gefeliciteerd. natuurlijk een welkome verrassing. Om 14.00 uur werden we opgehaald om te gaan mountainbiken. Al snel bleek dat som migen niet de conditie hadden die gewenst was voor deze activiteit, daarom werd de klimroute iets aangepast, 's Avonds hebben we lekker gebarbecued, gezwommen en gefeest tot in de vroege uurtjes. Leuk en actief De volgende dag rinkelde de wekker in alle vroegte voor een ontbijt met warm stok brood! Om 10.00 uur werden we opge haald voor het kanoën. Eerst de auto's naar het eindpunt gebracht om vervolgens met één auto vol chauffeurs terug te gaan naar het beginpunt van de kanotocht. Het was wederom mooi weer en wat hebben we gelachen om sommige pedde laars! Een aantal is zelfs te water geraakt, maar dat drukte de pret niet. Het was mooi weer en iedereen had droge kleding klaarliggen bij het eindpunt. Dat was meteen het einde van het teamuitje. Rond de klok van 14.00 uur vertrokken we weer naar Nederland, om terug te kijken op een waanzinnig leuken actief weekend. Namens Colonne 2/3/7 C, Sander Littel

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 6