Traditionele voetbalwedstrijd MT en Operatie Heineken Zoeterwoude, leerbedrijf van het jaar 2004 /y IB j 3ÏS v 'ÏL -V V Is-ii j v T' «eeftes TCP 8 De redactie: Karin Jansen (Brouwen) tst. 6321, Frea Lodewijk (Bouwbureau HNS) tst. 6099, Esther Tops (Lasswell Communicatie) tst. 7074 of 06-22502578, Manon van Veenendaal (Verpakken) tst. 7216, Carola Verkerk (Interne Dienst Bedrijf/BTD-UC) tst. 7221/6452. Redactieadn Esther Tops, BK 2.15, Z/Wou. E-mailadres: Leven in de Brouwerij. BrowseHuis: Heineken Nederland Organisatie - Heineken Nederland Supply - Leven in de Brouwerij. De inleverdatum Het volgende nummer van Leven in de Brouwerij verschijnt 20 oktober 2004. Teksten en foto's kunnen tot en met vrijdag 8 oktober worden ingeleverd. Dinsdagavond 22 september werd de traditionele voetbalwedstrijd tussen het MT en Operatie gespeeld. Het MT, met heel wat prominenten in hun gelederen, had er heel veel aangedaan om dit keer met een overwinning het sportpark te verlaten. De wedstrijd werd voor de derde keer gespeeld en de voorgaande overwinningen waren voor de Operatie. -+ int» -•% CS nrc to OCS 35 1* yf. ster C*"1»! V ■itgUtf ijterturp De Operatie begon zeer goed en kwam na 20 minuten op voorsprong door Jan van Steenbergen, Kareem 'zoef zoef Krampie' Harrassi maakte met een hakje de 2-0. Hierna werd het MT wakker en kwam knap terug door twee goals van Remco Schram. Met deze stand werd de rust opgezocht. Na de rust kwam de Operatie goed uit de startblokken en liep uit naar 4-2 door doelpunten van Kareem Harrassi en John Kraan. Het MT gaf zich uiteraard niet zomaar gewonnen en kwam weer sterk terug. Door een doel punt van Harry Werkman werd de stand 4-3. Tom de Boer zorgde heel knap voor de 5-3 en Remco Schram, helemaal vrij voor het doel, koppend voor 5-4. Snel daarna was het John Kraan die voor de 6-4 zorgde. Vijf minuten voor tijd was het Harry Werkman die met een stiftbal de keeper kansloos liet. Eindstand 6-5 voor de Operatie, drie keer op rij winnen mag een hele prestatie worden genoemd. Derde helft Helaas voor het MT is het dit jaar wederom niet gelukt om de strijd der titanen op hun naam te schrijven. Volgend jaar is er weer een wedstrijd, maar dan met een wisseltrofee. Na de wedstrijd begon de derde helft, waar iedereen onder het genot van een verkoelend biertje en een lekker hapje de wedstrijd nog even analyseerde. Hierbij een dankwoord aan de organi satie en uiteraard aan HVZ, die het veld en kantine had afgestaan voor deze gezellige voetbalpot. Helaas heeft het de hele wedstrijd geregend, iets wat ons uiteraard niet tegenhield. Verder kan ik melden dat de dagen erna heel wat spelers met stijve benen rondstrom- pelden. Ik ga langs de masseur! Vriendelijke groet, John Kraan Alle beroepsopleidingen in Nederland zijn al sinds een paar jaar ondergebracht in zogeheten Kenniscentra. Binnen deze centra worden de eindtermen van de diverse oplei dingen vastgelegd en de examens geregeld. Een van deze Kenniscentra is het Kenniscentrum Handel (KCH). Binnen de branche van winkels, magazijnen en (groot)handels stimuleert het KCH de professionalisering van medewerkers. Jaarlijks wordt een verkiezing gehouden voor het leerbedrijf van het jaar in deze branche. Uit alle genomineerden heeft de jury de Brouwerij Zoeterwoude verkozen tot leerbedrijf van het jaar 2004. Wij hebben die prijs te danken aan de hoge mate waarmee het opleidingsbeleid in de hele organisatie is geïnte greerd. Opleiden is structureel onderdeel van het bedrijfsbeleid en wordt in de volle breedte binnen de organisatie toegepast. Op 1 november mogen we de prijs, een wandplaquette en een cheque van 500,- tijdens de gala-avond in Utrecht ophalen. Henk Arens, Opleidingen

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 8