mui Marcel en Anthoon maken indruk Marcel Gijsman (35) taakteammedewerker DCS Export f I PROFIEL c H I I Heineken Nederland Supply 5 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude •V- i Wat is je thuissituatie? "Ik ben getrouwd met Anouschka en ik heb twee kinderen: mijn dochter Dewy is vijfjaar oud en mijn zoon Regi is 15 weken." Welk vervoermiddel gebruik je het meest? "De auto. Dat is behalve mijn vervoermiddel ook een hobby van mij. Eigenlijk vind ik alles dat rijdt en een motor heeft, interessant." Wat vind je leuk aan je werk? "Ik zit voornamelijk op de heftruck om containers te laden. Dat vind ik heel leuk. Laatst heb ik voor het eerst moeten notuleren tijdens een verga dering. Dat is niks voor mij." Hoe is de huidige situatie bij DCS? "We zijn al jaren bezig om met steeds minder mensen te werken. Het zou mij, gezien de afnemende hoeveel heid werk, niet verbazen ais dat nog even doorgaat." Wat doe je voor de ontspanning? "Ik ga al 20 jaar naar alle thuiswed strijden van ADO Den Haag. Thuis zit ik vaak achter de pc om spelletjes te doen, te surfen ofte downloaden." Wat is je mooiste herinnering? "Privé zijn dat de herinneringen aan de geboortes van mijn kinderen en bij Heineken het moment dat ik in vaste dienst kwam." Wat is je sterke kant? "Ik ben een harde werker." Heb je nog een grote wens? "Ik werk 3,5 dag per week en ik zou hier heel graag fulltime willen werken. Maar dat kan ik in deze tijd wel vergeten." Wat is je favoriete drinken/eten? "Ik drink graag Breezers of wodka ice van Smirnoff en ik lust graag een broodje shoarma." Wat is je zwakke kant? "Ik vind het heel moeilijk om over mezelf te praten. Verschrikkelijk. Bij sollicitatiegesprekken sla ik hele maal dicht." Marcel van der Voort en Anthoon Bakker METOPt* Op dinsdag 14 september zijn in het Pim Jacobs Theater in Maarssen de Metopia Awards uitgereikt. Alle deelnemende projecten staan in het teken van 'verdergaande samenwerking' tussen scholen en bedrijven, onder het motto Metopia. De Metopiawedstrijd is een initiatief van de Stichting Arbeidsmarkt en Opleiding in de Metalektro. Met deze wedstrijd wil de stichting de relatie tussen de ROC's en het bedrijfsleven verstevigen. We hebben samen met het ROC Leiden bij de Metopia Awards de 3e prijs ter waarde van 45.000,- in de wacht weten te slepen. De prijs werd gewonnen voor het project 'Afleggen van een 'proeve van bekwaamheid' in de reële bedrijfssituatie'. De jury was erg onder de indruk van de Heineken-medewerkers Marcel van der Voort en Anthoon Bakker. Zij hebben op een enthousiaste en unieke wijze laten zien dat toetsen in het bedrijf meer rendement voor de cursist en voor Heineken ople vert. Een goede samenwerking tussen Heineken en de school is wel voorwaarde voor het afnemen van examens in reële bedrijfssituaties. Het grote voordeel van deze samenwerking is dat de opleiding nauw aansluit bij onze praktijk.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 5