menu Multifunctionals klaar voor gebruik 2 Woensdag 6 oktober: Tartaar met gebakken uien, cordiale melange, gebakken aardappelschijfjes en mayonaise Donderdag 7 oktober: Ajam pangang met gebakken rijst, een gebakken ei, kroepoek en atjar Vrijdag 8 oktober: Gefrituurde mosselen met tartaarsaus, American wedges en rauwkost Zaterdag 9 oktober: Halve kip met Vlaamse frites, worteltjes en doperwten en frietsaus Zondag 10 oktober: Twee enchilada's met witte rijst en witte koolsalade Maandag 11 oktober: Holsteiner schnitzel met champignonsaus, gebakken aardappelschijfjes en sperzieboontjes Dinsdag 12 oktober: Lasagne Bolognese met Italiaanse salade Woensdag 13 oktober: Hutspot met spekjes, jus en een sukadelapje Donderdag 14 oktober: Bami goreng met een drumstick, een gebakken ei, pindasaus, kroepoek en atjar Vrijdag 15 oktober: Gebakken kibbeling met ravigotesaus, röstirondjes en rauwkost Zaterdag 16 oktober: Broodje hamburger met frites en frietsaus y Zondag 17 oktober: Twee kipschnitzels met mayonaise, curry en uitjes, pommes duchesse en appelmoes Maandag 18 oktober: Hongaarse goulash met gekookte aardappelen, witte rijst en doperwten Dinsdag 19 oktober: Varkensreepjes met tagliatelle en Italiaanse salade Woensdag 20 oktober: Stamppot andijvie met spekjes, jus en een rundergehaktbal De multifunctionals zijn inmiddels op de afde lingen geplaatst en zijn klaar voor gebruik. Het is slechts nog een kwestie van instellen en de 'alles-in-één-machines' kunnen door iedereen worden gebruikt. In deze machines zijn vier apparaten in één ondergebracht: een scanner, een kopieerapparaat, een printer en een faxapparaat. De multifunctionals zijn in het leven geroepen om kosten te besparen. Door een landelijke standaardisatie in te voeren en de nieuwe apparatuur gezamenlijk te gaan gebruiken, zijn omvangrijke besparingen te reali seren. Bovendien heb je als gebruiker van een multifunctional een kwalita tief hoogwaardige machine tot je beschikking. De mogelijkheden zijn groot. Je kunt bijvoorbeeld vertrouwe lijke documenten uitprinten met een persoonlijke postbus en wachtwoord, waardoor niet iedereen jouw printjes uit de printer kan halen. Gebruiksmogelijkheden Het gebruik van de machine is heel eenvoudig, maar je moet het wel even weten. Daarom werd een aantal bijeenkomsten gehouden. Mensen van Canon gaven een uitleg van ongeveer een kwartier over de uitgebreide gebruiksmogelijkheden. In principe kan iedereen er al mee werken. Voor de printjes er ook daad werkelijk uitkomen, moet de machine alleen nog worden ingesteld als standaardprinter in de computers. Er wordt uiteindelijk geïnventariseerd welke 'oude' apparaten er nog zijn en die worden verwijderd. Mochten er nog vragen zijn over het gebruik van de multifunctionals, kijk dan op het BrowseHuis bij projecten, of neem contact op met de contactpersoon van je afdeling. Aad Kruijer, systeembeheerder Contactpersonen: Piet Dijkhuizen 6610 Afdeling Brouwen Chris Bos 6666 Brouwen Zoeterwoude PaPi/OHG Manon van Veenendaal 7216 Afdeling Verpakken Marga Deckers 7146 HTS R&D Aad Kruijer 6677 Bedrijfskantoor, Poort, Centraal Magazijn en de Bouwkundige werkplaat

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 2