Het was weer een heel mooi feest in Hoofddorp! A/Wet Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 22 september 2004 Jaargang 8 Profiel Marcel Grijsman Onderhoudswerkzaamheden De vrouw van een OR-lid Voetbalwedstrijd MT en Operatie Het feestcomité Heineken Sweet Forest Festival 2004 Heineken Nederland Supply Mw. A. Stapel 1 Personeelsfeest groot succes 2 Multifunctional klaar voor gebruik 3 Milieujaargegevens komen eraan 4 Werkonderbreking 18 september 2004: gewoontegetrouw stonden de eerste gasten al ver voor zessen voor de deur. Zij wisten het al beter dan menig ander. Het Heineken-personeelsfeest is niet zomaar een uitstapje, een hapje met een drankje of een dansje met een biertje. Het is topentertainment vanaf het eerste moment datje binnenkomt totdat, veel te vroeg, de lichten weer aangaan. En er was weer van alles te doen. Voordatje het feestgedruis inging, kon je eerst de nieuwe 8.3 van Royal Club proeven aan de deur. Het thema en de naam dit jaar was festival; er moest voor iedereen wel iets te doen zijn. Dat betekent bewegen, rond lopen van het een naar het ander. Onderweg pakje een biertje, je hapt een harinkje, je proeft wat kaas, je raakt een paar euro kwijt aan de roulette, Wil je kijken of je jezelf ziet of zien wat je hebt gemist? Kijk dan op www.photonic.nl. Daar is een heel scala van foto's van de feestavond te bekijken. je neemt een pilsje, je kijkt naar Lee, je krijgt een Longneck, je hangt wat rond aan een spijkerbroek, je luistert naar een jazztrio, je krijgt een ijsje in je haren gesmeerd, je zingt wat mee, je proeft een paar poffertjes, je slaat een spijkertje, je neemt nog een goudgele rakker, je gooit een balletje, je danst wat met Glamourama, je neemt een toetje, je proeft een dessertwijn, voor de verandering een biertje, om het af te leren neem je een saté of twee, je deint mee met Rowwen Héze en dan is het over! 'Het is een kwestie van geduld' heette het slot nummer en in ons geval duurt dat dan weer twee jaar. Dan mogen we het wellicht weer organiseren. Want het is een gunst om voor zulk lief, aardig, volg zaam, muzikaal, dorstig, hongerig publiek een feest te mogen organiseren. Jullie waren fantastische gasten. Bedankt! Het feestcomité van het personeelsfeest Heineken 2004. V.l.n.r: Henk Arens, Ellie Langeveld, Heike Schmidt, Ben Verberg en Theo van der Tuijn

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 1