Emin Yilmaz (29) 25-jarig jubileum Cees Wilbrink WIE IS daiabeheerder Verpakken, unit Control 4 PROFIEL Wat doe je voor de ontspanning? "Squashen en surfen achter de pc." Wat is je mooiste herinnering? "Onze trouwerij in Turkije. De sfeer daar is anders, 'warmer', daarbij woont er nog veel familie van me." Wat is je zwakke kant? "Ik kan geen 'nee' zeggen." Voor wie heb je bewondering? "De politie. Er wordt altijd negatief over gedaan, terwijl ze gewoon doet wat ze moet doen." Wat is je favoriete eten? "Haring met uitjes. Super!" Cees Wilbrink, colonnemonteur Colonne 5, was 13 augustus 25 jaar in dienst. Omdat Cees op deze datum met vakantie was, vierden we het officiële gedeelte bij Ed van Willegen op 2 september. Aan het einde van deze middag ging heel ploeg D en collega-monteurs gezellig vissen, barbecuen en een lekker biertje drinken bij een klein cafeetje. Cees is de langste tijd van zijn loopbaan werkzaam geweest in ploeg D, alleen de naam van zijn functie veranderde de afgelopen 25 jaar wel vier keer: van storingsmonteur werktuigbouw, monteur werk tuigbouw, rayonmonteur tot colonnetechnicus Verpakken. Cees, nogmaals gefeliciteerd namens alle collega's en bedankt voor een kwart eeuw sleutelen. Fred Bisschop, teamleider Colonne 5, ploeg D Wat is je thuissituatie? "Ik ben sinds augustus 2002 gelukkig getrouwd met Nermin." Welk vervoermiddel gebruik je het meest? "De auto. Ik woon in Den Haag, dus fietsen is geen optie voor mij." Wat vind je leuk aan je werk? "Dat ik continu verbeteringen kan aanbrengen in de primaire en onder steunende processen (MES, SAP-Hei- Time, Blokflow, Cognos) en de twee deling in mijn functie. Zo heb ik de afgelopen tijd mensen geleerd om met Hei-Time (SAP) om te gaan door onder andere cursussen te geven, maar ik breng ook regelmatig rapportages uit waarmee het management aan de slag gaat." Wat is je favoriete vakantieland? "Het warme, zonnige Turkije. Daar ben ik geboren en gedeeltelijk ook getogen. Ik ga dan wel steeds naar een andere plek. Deze zomer ben ik naar diverse plaatsen geweest en in oktober ga ik nog een weekje relaxen in Kemer, een leuk, zonnig vakantieoord."

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 4