mij even voo 2 Woensdag 22 september: Donderdag 23 september: Vrijdag 24 september: Zaterdag 25 september: Zondag 26 september: Maandag 27 september: Dinsdag 28 september: Woensdag 29 september: Donderdag 30 september: Vrijdag 1 oktober: Zaterdag 2 oktober: Zondag 3 oktober: Maandag 4 oktober: Dinsdag 5 oktober: Woensdag 6 oktober: Koude vissalade en een pistolet Ajam pedis met ketjapsaus, mie, sambalboontjes en kroepoek Lekkerbekje met ravigotesaus, gebakken krieltjes met cocktailsaus en rauwkost Biefstuk, Vlaamse friet met frietsaus en appelmoes Kip Bonne Femme en mayonaise Karbonade met bloemkool a la crème, gekookte aardappelen en jus Spaghetti Bolognese en Italiaanse salade Koude vleesschotel, Kartoffelsalade en een pistolet Nasi goreng, drumstick, pindasaus, atjar en kroepoek Gebakken zalmmoot met witte wijnsaus, gegratineerde spinazie en geroosterde aardappelen Twee kipspiesen met koninginnenmelange en patat met frietsaus Loempia speciaal, gebakken rijst met pindasaus, atjar en kroepoek Spare ribs met knoflooksaus, patat frites en appelmoes Macaroni Bolognese en Italiaanse salade Tartaar met gebakken uien, cordiale melange, gebakken aardappelschijfjes en mayonaise Mijn naam is Harry Werkman. Ik ben veertig jaar oud en sinds 1991 getrouwd met Angelique. We hebben drie kinderen, een jongen van 12 en meisjes van 10 en 7 jaar jong. We wonen in Nootdorp, onder de rook van Den Haag. Op zondag voetbal ik nog altijd mijn wedstrijdje en in het voorjaar gaan we de laatste jaren met z'n allen skiën. Ik begon in 1988 bij Heineken als horecavertegenwoordiger in de regio Haarlem/Zandvoort. Na vijf jaar in deze prachtige functie te hebben gewerkt en na 1,5 jaar bemoeienis met de opleiding van de nieuwe horecavertegenwoordigers werd me gevraagd om als bedrijfs leider naar onze drankenhandel in Groningen te gaan. In de vijfjaren die ik in Groningen heb gewerkt, hebben we de reorganisatie naar de regionale unit meegemaakt en een nieuw bedrijfspand gebouwd. Een leuke en leerzame ervaring als regionaal unitmanager en ik bewaar dan ook goede herinneringen aan de fantastische stad Groningen, de mensen en het wonen in het noorden van het land. In 2000 heb ik een functie aanvaard in het STAR Chain project en het noorden weer ingeruild voor wonen in het westen van Nederland. Na STAR Chain ben ik gaan werken voor de inkoopafdeling van HNS, Purchasing &Sourcing Management, waar ik gedurende 2,5 jaar verant woordelijk ben geweest voor de inkoop van onder andere flessen, bussen en kroonkurken. Mijn eerste functie binnen HNS waar ik veel geleerd heb over 'de voorkant van de Brouwerij' en Europese samen werking op inkoopgebied. In mijn nieuwe functie als manager DCS Export denk ik veel te hebben aan alle ervaringen die ik tot nu toe heb opgedaan. We zullen met z'n allen moeten zorgen dat we de beste kwaliteit producten tegen de juiste kosten volgens afspraak bij de klant krijgen. DCS mag als laatste schakel in de logistieke keten het werk afmaken wat al onze collega's voort gebracht hebben. Een mooie uitdaging! Harry Werkman, manager DCS Export

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 2