189 25-jarig jubileum Jaap van Puffelen Werkonderbreking A/Wet 22 september 2004 Jaargang 8 Heineken Nederland Supply Mw. A. Stapel Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 1 Jaap 25 jaar in dienst 2 Het is 'balen' 3 Even voorstellen... Harry Werkman (DCS) 4 Profiel Emin Yilmaz 5 De kunst van Gericht Verbeteren, deel 2 6 Ondernemingsraad 7 Repareren in plaats van weggooien 8 Bedrijfsinkoop werkt met inkoopteams Op het strand van Noordwijk voltrok zich 28 augustus om 14.00 uur langzaam maar gestaag een invasie bij het paviljoen 'Zuiderbad'. De verantwoordelijken hiervoor waren de collega's van Jaap van Puffelen, teamleider E&I/PA (Brouwen/ Energie). Zijn collega's waren het, die op dat moment beslag legden op de bar inclusief het bedienend personeel om een vochtreserve aan te leggen. Commandant Van Puffelen liet nog even op zich wachten. Nadat ook hij was gearriveerd samen met zijn ondersteuningstroepen (vrouw en kinderen) werd het doel van de middag doorbesproken om zo een goed gecoördineerde belegering van het strand te laten plaatsvinden. De tactiek bestond uit het in tweeën opdelen van de groep van circa twintig man/vrouw, waarna de ene groep ging beachvolleyballen om de doeltreffendheid aan te scherpen en de andere groep met vliegers aan de gang ging om de eerste vlieg(er)- lessen te ondervinden. Standvastige Jaap De wind op het strand was hard genoeg, getuige een grote plek omge ploegd zand met meters verderop een zwetend persoon ijverig bezig op de grond te blijven, terwijl in de lucht een grote vlieger bezig was om, met of zonder persoon, het luchtruim te kiezen. Hier toonde de anders zo standvastige en controlerende Jaap zich van een heel andere kant: hij waaide met alle winden mee en liet zich over het strand voortslepen naar waar de vlieger hem wilde hebben. Na twee uur gevochten te hebben met netten, ballen, vliegers en de wind, waren de vochtreserves opgebruikt en was het tijd deze aan te vullen. Tijdens de belegering van de bar werden ook de geschenken uitgedeeld. Aangezien Jaap een voorliefde heeft voor filmen, fotograferen en vliegen was het cadeau in de vorm van een ballonvlucht een welkom geschenk. Er kon worden terugkeken op een intensieve, spor tieve dag waarbij het weer bijgedragen heeft aan het slagen van de missie. Namens de collega's van E&I/PA (B/E), Ab Kalter Jaap liet zich over het strand voortslepen... Bij het ter perse gaan van deze Leven in de Brouwerij maakten de vakorganisaties bekend maandag 20 september een werk onderbreking te organiseren om de leden de kans te geven te protesteren tegen het regeringsbeleid. Wij hebben in dit nummer nog geen verslaggeving van deze gebeurtenis op kunnen nemen. We komen er in ons volgend nummer op terug.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 1