John Baptista 25 jaar in dienst Hamadi Taouil 25 jaar in dienst Manuel Ferreira 25 jaar in dienst "Mijn naam is John Baptista. Toen ik 25 jaar was, kwam ik bij Heineken werken. Ik begon bij Colonne 3 als dozen-inpakker. Na acht jaar ging ik over naar Colonne 5, waar ik hetzelfde werk deed. Hierna heb ik een jaar in het Bedrijfsrestaurant gewerkt. Nu werk ik alweer enige tijd, met gezellige collega's, bij de Huishoudelijke Dienst waar ik vuile bedrijfskleding aanneem en schone uitdeel." John Baptista, Huishoudelijke Dienst Op 1 juni 2004 was het precies 25 jaar geleden dat Hamadi Taouil bij Heineken in dienst trad. Op 8 juni hebben we deze mijlpaal met team E van Colonne 5 gevierd met een gezel lige barbecue op het strand in Katwijk. Maandag 21 juni zijn we samen met Chris Fortes en Thijs van Dijke gezellig bij Ed van Willegen op de koffie geweest. Onder het genot van koffie en gebak hebben we nogmaals gevierd dat Hamadi 25 jaar in dienst was bij Heineken en kreeg hij zijn speld uitgereikt door Ed. Hamadi is dé etiket teerspecialist van team E en heeft in zijn lange carrière al vele collega's de fijne kneepjes van het etiketteervak geleerd. En, zoals op de foto is te zien, wordt hij alom door zijn collega's gewaardeerd. Sandor Volwerk, teamleider Colonne 5, team E Op 22 juli werd op de Platenwasserij gevierd dat Manuel Ferreira 16 juli 25 jaar bij Heineken werkte. Omdat het de 22ste een schitterend zonnige morgen was, konden wij het jubileum, onder het genot van een kopje koffie en gebak, in de open lucht vieren. Aangezien het in de vakantie periode viel, waren niet al zijn collega's aanwezig, maar dit mocht de pret niet drukken. Rayonmanager Arie van Dijk reikte Manuel de enveloppe met inhoud uit en pinde hem de gouden Heineken- speld op. Hierna kwamen, zo met elkaar pratende, enige getallen naar boven: de totale leeftijd van het gezelschap is 350 jaar (hoezo vergrijzing) met samen 175 jaar brouwerij-ervaring (veel kennis dus). Opgeteld 525 kilo schoon aan de haak, dus kan er veel gewicht in de schaal worden gelegd. Verder constateerden we dat, op één persoon na, we opgeteld 166 jaar met dezelfde vrouw met wie het huwelijk begonnen was, waren getrouwd. Eén persoon twijfelde nog of hij ooit zal gaan trouwen. Kortom, de jubileumviering was doorspekt met interessante gesprekken. Ger Burgers, Platenwasserij

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 6