Intranetsite Opleidingen vernieuwd 25-jarig jubileum van Cirilo Lopes II Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude De intranetsite van Opleidingen was al een tijdje het zorgenkindje van de opleiders Productie Zoeterwoude. Net zoals in de rest van de organisatie is binnen opleiden veel veranderd de afgelopen jaren. Hierdoor was de prioriteit van de opleidingssite naar de achtergrond verdwenen. Nu er een strakker beleid wordt gevoerd in de gehele organisatie, kwamen er steeds meer vragen over hoe het één en ander ook alweer werkte in opleidingsland. Om veel vragen voor te blijven, hebben we de site vernieuwd en completer dan ooit gemaakt. Door een overzichtelijke homepage neer te zetten, is het eenvoudig om bij de meest gezochte informatie te komen. Bestand Bewerken Beeld Favorieten Extra Help V-* Vorige -♦ - 4} ,01 Zoeken .^Favorieten yfMedn jj Adres fëj http://nlTnlritranet/prod%5Cstdwebsit< ~3 .Vün, Opleidingen Productie Zoeterwoude Nederlands Beheer Veiligheidstoets Geslaagden Regelingen Afd. Opleidingen Formulieren Homepage Welkom op de homepage van Onze afdeling is te vinden op de begane grond van het bedrijfskantoor (BK). Balie geopend van 9:00 tot 12:00 en 13:00 tot 16:00 uur De afdeling opleidingen biedt u o.a.: Persoonlijk en team-opleidingsadvies Organisatie van opleidingen Teamontwikkelingsactiviteiten Ontwerpen van leertrajecten Door in de menubalk aan de linker zijde van het scherm met de muis op een onderwerp te klikken, kom je in submenu's. Hier vind je alle oplei dingsspecifieke zaken, met zowel inhoudelijk als praktische informatie. Onder het kopje 'Handboek Opl.' staat beschreven hoe de afdeling te werk gaat. Alle actuele onderwerpen rondom opleiden worden in duidelijke taal uitgelegd volgens de tot nu toe geldende regels. Daarnaast is het mogelijk om rechtstreeks opleidingen via de site te volgen. We zijn gestart met de veiligheidstoets, maar ook theorie EVO (heftruck) zal binnenkort tot de mogelijkheden behoren. Naast alle regelgevingen laten we zien dat Opleidingen een ondersteunende organisatie is, wat inhoud dat we alle vormen van advies geven op het gebied van opleiden en ontwikkeling. Het is tenslotte de bedoeling dat leren leuk is en een bijdrage levert aan je persoonlijke ontwikkeling. Persoonlijke ontwikkeling leidt tot persoonlijk succes waardoor je waarde voor jouw team stijgt en tevens het bedrijf ten goede komt. Al met al is het de bedoeling dat het een levendige site is waar veranderingen direct worden ingevoerd. Het is een site die je moet ondersteunen bij opleidings- of ontwikkelvraagstukken. En zoals je van goede opleiders mag verwachten, willen wij het graag horen als je op- en aanmerkingen of suggesties hebt zodat we kunnen blijven verbeteren. Ton Witte, opleidingfunctionaris Erik de Haas, teamleider Colonne 5 Nederland Supply Cirilo Lopes kwam 25 jaar geleden bij Heineken terecht. Hij werd direct benoemd in de functie van, zoals dat toen heette, bedieningsman bij de afdeling Verpakken op de oude Colonne 5. Deze werd in 1997 zo goed als in zijn geheel vernieuwd. De functiebenaming bedieningsman is tegenwoordig basisoperator. Cirilo is een man van weinig woorden, maar wel van veel daden. Ter ere van zijn 25-jarig jubileum kreeg Cirilo 9 augustus uit handen van Ed van Willegen het speldje uitgereikt. Tijdens de welbekende koffie en het zeebanket werd er gesproken over het heden en de toekomst. Op 17 mei ging heel team A, waar Cirilo in werkt, steengrillen en bowlen in Noordwijkerhout. Cirilo Lopes nogmaals van harte gefeliciteerd!

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 5