Mag ik mij even voorstellen... VAST /O ZEKER ^vers<>4% 25 jaar in dienst Rob de Vogel verlaat Heineken c Heineken Nederland Supply 3 Er is een tijd van komen en er is een tijd van gaan. Helaas is voor de meesten van ons de zomervakantie alweer voorbij en moeten we weer stevig aan de bak. Vanaf september is er toch ook voor iemand van ons een tijd van gaan aangebroken, te weten distributie manager DCS Export Rob de Vogel. Een feit waaraan ik niet zomaar voorbij wil gaan. Rob is een van de eerste DCS-ers geweest en volledig betrokken bij het opzetten van de nieuwe organisatie. Hij heeft mogen meemaken wat het betekent om een afde ling Intern Transport samen te voegen met Extern Transport. Opeens werden klanten belangrijk en was het noodzakelijk om productiviteit van bottellijnen en de effi- ciency van magazijnen te combineren met klantenservice (Customer Service). Hier kwam zijn verleden goed van pas: Rob heeft vroeger bij een van de grootste supermarktketens gewerkt. Er is onder zijn leiding enorm veel veranderd: waar vroeger 'opslag' een gevleugeld woord was, is het nu 'cross doeken' en liefst zo weinig mogelijk opslaan. Dit alles heeft geresul teerd in een goed geoliede exportoperatie binnen DCS. Wij zijn er dan ook van over tuigd dat hij met zijn nieuwe Rotterdam Freight Management activiteiten (matchen van containers) wederom veel succes zal boeken. Tegelijkertijd heten wij zijn opvolger Harry Werkman van harte welkom en wensen ook hem veel succes toe. Fred Holvast Mijn naam is Mary-José Ipskamp, bij veel mensen ben ik beter bekend als Ips. Twintig jaar geleden begon ik bij Heineken in Rotterdam aan de Crooswijksesingel als uitzendkracht. Na verschillende planningsfuncties, zoals wegtransport, luchtvracht, gistverzen- dingen naar de buitenlandse opco's, ben ik zes jaar geleden bij Operations Scheduling terechtgekomen. Daar had ik in mijn werk als scheduler veel te maken met de afdeling Verpakken. In die tijd werd het voor mij duidelijk dat ik daar graag een keer zou willen werken. Ik vind het dan ook ontzettend leuk dat ik nu gestart ben als teamleider dagdienst op Colonne 5. De afgelopen driejaar heb ik als network planner bij Demand Supply Management gewerkt, waar ik mij voor namelijk bezighield met de planning van golfkarton en multipacks. Mary-José Ipskamp Ik ben 38 jaar, niet getrouwd en heb geen kinderen, maar ben wel zes jaar vrolijk (en gelukkig) aan het 'latten' met Marco met als gevolg dat ik regelmatig reis tussen Rotterdam en Leiderdorp. Sport is een van mijn grootste hobby's, zowel om naar te kijken als om zelf te doen. De meeste vrije tijd besteed ik aan fietsen, skaten, fitness en snowboarden. Verder rijd ik graag op mijn motor en een leuk popconcert of een partijtje poolbiljarten is natuurlijk ook nooit weg! Mary-José Ipskamp, teamleider dagdienst Colonne 5 17 september 2004 S.H. Frainkin C.L. van der Lans Colonne IA, ploeg C Binnenland E&I/PB (V/0)

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 3