75 jaar ervaring bij Verpakken in Zoeterwoude m (gverso^ 25 jaar in dienst Mario Do Livramento 25 jaar en Francisco Martinez Garcia 37,5 jaar in dienst Collega's ploeg 1.8, Colonne 1, Verpakken 16 juli 2004 Heineken Nederland Supply Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Ed feliciteert Manuel Soares Neves met zijn jubileum Op een zonovergoten middag op 14 juni (de dag voor de kraker Holland- Duitsland) vierden wij de 25-jarige jubilea van de drie medewerkers John Fortes, Jan Kroon en Manuel Soares Neves. Zij waren op respectievelijk 1 mei 2004, 1 juni 2004 en 18 juni 2004 25 jaar in dienst. Zij begonnen op de afdeling Verpakken. Op dat moment bevatte die alleen nog maar de fustenlijn, Colonne 1 (30cl Binnenland) en Colonne 2 (30 en 50cl Binnenland). In de loop der jaren hebben zij met zeer veel plezier en deskundigheid gewerkt op verschillende Binnenland en Export-verpakkingslijnen. Johnny en Manuel werken nu in de Platenwasserij en Jan verwerkt, samen met zijn onafscheidelijke Jos, afgekeurd exportbier. Dit gebeurt nu nog in de ruimte waar voorheen Colonne 4 stond. Om 15.00 uur hebben wij met de col lega's Nineke de Graaff en Ed van Willegen op de buitenplaats nabij de Platenwasserij de jubilea gevierd met koffie, gebak en het niet te versma den zeebanket. Met het schitterende weer hadden de collega's buiten een mooie grote hangtafel opgesteld. Het was (weer eens wat anders) buiten goed toeven rond de grote 3-delige platentafel die was versierd met diverse Heineken-attributen. Tijdens het gezellige samenzijn heeft Ed bij de drie heren de gouden Heineken-sterren opgespeld en hen de enveloppen met inhoud overhan digd. Nadat alle aanwezigen de jubila rissen hadden gefeliciteerd, ging iedereen weer aan het werk. Sjaak Batelaan, Platenwasserij Ed van Willegen heeft al aardig wat jubilarissen de hand mogen schudden de laatste tijd. Vrijdag 11 juni kwa men daar weer enkelen bij. Mario Do Livramento en Francisco Martinez Garcia mochten bij Ed op de koffie komen voor hun respectievelijk 25-jarig en 37,5-jarig jubileum. Uiteraard werd er stilgestaan bij de lange loopbanen van beide heren bin nen de afdeling Verpakken. Mario begon op de fustenlijn, waarna Colonne 3 volgde en is tegenwoordig werkzaam in ploeg 1.8 op Colonne 1. Francisco (bijna niet herkenbaar zon der zijn Heineken-pet) begon op de voormalige Amstel Brouwerij. Hierna ging hij naar Colonne 1 waar hij nog steeds werkzaam is binnen ploeg 1.8. Na een gezellig onderhoud mocht Ed het eremetaal bij de heren opspelden en hen de goed gevulde enveloppen overhandigen. J A. Babtista M.A. Ferreira C. Lopes P.A. Schlaepfer J. Toet 23 juli 2004 J. van Puffelen 1 augustus 2004 A. Bastiaan Productie Schoonmaak Platenwasserij, ploeg E Colonne 52, ploeg A Energie, ploeg 5 WTB (V/0) Binnenland E&.I/PA (B/E) Colonne 51, ploeg A H.R. van Dissel A. van Duijn J.J.E. Almeida 13 augustus 2004 H.E. Weeber C.D. Wilbrink 15 augustus 2004 G.H. Kleinhout 27 augustus 2004 Ph. Willemstein Colonne 3, ploeg E Technologie Verpakken, rayon 2 Colonne IA, ploeg D EVM dagdienst Colonne 51, ploeg D Procestechniek BTD Brouwen, ploeg 2 Ed van Willegen spelt de gouden Heinken-ster op bij John Fortes...

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 7