I Adempauze Mag ik mij even voorstellen. Zomerstop Leven in de Brouwerij Ondernemingsraad Zoeterwoude 4 Graag wil ik van de gelegenheid gebruikmaken om in dit laatste num mer van Leven in de Brouwerij voor de vakantie in hoofdlijnen aan te geven waar we mee bezig zijn/waren. Laat ik beginnen met wat er op dit moment speelt bij onze collega's van het Bedrijfsrestaurant. Wetende dat dit formeel door de COR wordt behandeld, zijn wij in onze OR begaan met het feit dat in deze tijden de onzekerheid vreet aan de mensen, ik hoop dat redelijkheid, menselijkheid en gezond verstand het uiteindelijk zullen winnen van koude zakelijkheid. Als OR Zoeterwoude zijn wij bezig met onder andere TPM en de Adviesaanvraag Persoonsgebonden functies. Dit laatste loopt al langere tijd vanwege de zorgvuldigheid die wij moeten hanteren gezien de recht streekse gevolgen voor enkele colle ga's. Terugkijkend naar vorige onderwer pen, kan ik niet voorbijgaan aan de vele adviesaanvragen die wij eind vorig jaar hebben behandeld. Momenteel zitten we midden in de evaluatiemomenten van de verschillen de uitvoeringen van implementaties. De road shows/bierkratsessies van de bedrijfsleiding die enige tijd geleden plaatsvonden, zijn goed verlopen. Deze dragen er zeker toe bij dat wij allen op de hoogte blijven van de belangrijke ontwikkelingen bij HNS en Brouwerij Zoeterwoude. De vakantie staat weer voor de deur, dus komt er tijd voor een adempauze. Wij willen als Ondernemingsraad Zoeterwoude iedereen een zonnige, maar vooral rustige vakantie toewen sen. Kees Zuyderduyn, OR Zoeterwoude Mijn naam is Robbie van den Hurk. Ik ben 29 jaar en kom uit Eindhoven. Ik ben niet getrouwd, heb ook geen kinderen, maar ben wel alweer een jaar samen met mijn vriendin Esther bij wie ik momenteel logeer in Amsterdam. Na het afronden van mijn opleiding MAS levensmiddelentechnologie ben ik in 1995 gaan werken bij een milieu laboratorium gespecialiseerd in asbest- en dioxineonderzoek. Ik was daar medeverantwoordelijk voor het behalen van het ISO- en Sterlab- certi ficaat. In 1997 ben ik in dienst getreden van Heineken op de Bossche Brouwerij als regeltaak functionaris op het cluster Binnenland. Per 1 juni 2004 ben ik in Zoeterwoude gestart als kwaliteitsver beteraar Verpakken voor rayon 2. Ik zoek momenteel nog woonruimte in Amsterdam of Leiden. Mijn verhui zing naar het westen maakt het uitoe fenen van mijn hobby's veel gemakke lijker: ik ben namelijk een enthousiast kite- windsurfer. Wanneer ik niet werk of op het water sta, ga ik graag uit, rijd ik graag op mijn motor of speel ik een partijtje hockey. Dus, voor diegenen die mij nog niet kennen: mag ik mij even voorstel len...? Robbie van den Hurk, kwaliteitsverbeteraar, Verpakken Robbie van den Hurk Net als veel medewerkers gaat Leven in de Brouwerij er ook even tussenuit tijdens de zomerweken. Het volgende nummer verschijnt woensdag 25 augustus. De deadline voor het aanle veren van kopij en foto's is vrijdag 13 De redactie van Leven in de Brouwerij augustus. Het e-mailadres: Leven in de wenst iedereen een fijne zomer toe. Brouwerij blijft in deze periode uiter aard bereikbaar voor leuke gebeurte nissen of interessante nieuwtjes.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 4