Uitreiking Heineken Quality Award VAST Heineken Nederland Supply Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude De zomer komt eraan! Maar voor het zover is, moeten we het voor jaar afsluiten en dat hebben we inmiddels gedaan met een grote voorjaarsschoonmaak in de brouwe rij. Op alle mogelijke plekken zag je mensen druk in de weer om alles weer tip top in orde te krijgen. Tijdens de verbouwing van de magazijnen was al duidelijk dat dit hoognodig was. Ondanks alle aandacht gedurende het afgelopen jaar op het gebied van HON, bleek het toch niet hele maal onnodig een georganiseerde schoonmaakbeurt te houden. Ik hoop ook dat de inzet van onze nieuwe veeg-/schrobwagen, die de vloeren van de magazijnen schoon maakt, een positief effect zal heb ben. De aanloop naar de zomer, met name rondom de diverse feestdagen, is geen gemakkelijke geweest en heeft met name onze Binnenland medewerkers de nodige hoofdbre kens gekost. Maar het is ons weer gelukt. Sterker nog, we hebben een heel groot succes te melden. De Beer- Tender is een doorslaand succes! Ik hoop dat iedereen een fantastische tijd heeft deze zomer, zodat we er straks weer hard tegenaan kunnen. Fred Flolvast en van de HNS-delegatie tonen de heren Robben (links) en Ruys de Award voor 'most improved operation' De uitreiking van de Heineken Quality Award vond 11 juni plaats in de Heineken Experience. Samen met Hein van Dort, Theo Devilee, Niels Bogman, Abdullah Ozdemir en Robin Ende vertrokken we circa 15.00 uur met een 8-persoonsbusje richting Amsterdam. Na wat filewerk kwamen we omstreeks 14.00 uur bij de Heineken Experience aan. Hier werden we ontvangen in de zaal met een glas koel kwaliteitsbier (vast uit Zoeterwoude) en konden we kennis maken met onze collega's uit het binnen- en buitenland. Er waren dele gaties uit onder andere Vietnam (win naar van de Quality Award), Italië, Frankrijk, Hongarije, Ierland, Nederland en de bedenkers van het 6-pack waren er. Om 16.30 uur werd door de heer Anthony Ruys verzocht om plaats te nemen voor de uitreiking. In een luchtige toespraak werden de prijswinnaars per categorie bekend gemaakt en kregen ze hun prijzen uit gereikt. Wij (HNS en Heineken Brouwerijen) kregen de Award voor 'most improved operation'. Tijdens de uitreiking kregen we de winnende reclamespot, postercampagne en tv- programma te zien. Na het uitreiken van de prijzen en trofeeën was er gelegenheid om onder het genot van een hapje en een drankje over de behaalde resultaten na te praten. Rond 19.00 uur gingen we weer rich ting de Brouwerij. Daar werden de magische woorden door Hein van Dort gesproken: volgend jaar zijn wij de winnaars! Dat was voor mij een mooie afsluiting van de dag. Daan Sauer, kwaliteitsanalist, Bedrijfs Technologische Dienst

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 3