Opening EVM-gebouw Pensioen (gverso^ 25 jaar in dienst 5 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 1 Najaren van wachten, maanden van hard wer ken en weken van afwerken werd donderdag 3 juni het nieuwe onderkomen van EVM op ludieke wijze officieel geopend. Achter het nieuwe gebouw was een stuk terrein afgeschermd, waar de feestelijkheden plaatsvonden. De opkomst was enorm en het weer zat mee, wat voor de geplande barbecue niet slecht uitkwam. Het gebouw werd al eerder in gebruik genomen, maar moest her en der nog worden afgewerkt. Tot op het laatste moment is hard gewerkt om alles voor de opening af te krijgen en dat is gelukt. De medewerkers van EVM en van betrokken afdelingen waren uitgenodigd bij de opening aanwezig te zijn. Ron Mes was een van de EVM-medewerkers die in het bouwteam voor het ontwerp van het nieuwe gebouw zaten en is zeer tevreden met het resultaat. "We zijn ongeveer vier keer bij elkaar geko men en hebben gezamenlijk nage dacht over hoe het gebouw eruit moest komen te zien. Rob Barendregt van het Bouwbureau HNS heeft de uiteindelijke tekeningen gemaakt. Het was leuk erover mee te denken en nog leuker om het resultaat te zien." mm Rob Barendregt is zelf ook zeer te spreken over het gebouw. "Het belangrijkste is dat de mensen van EVM tevreden zijn en dat is volgens mij gelukt. De afwerking binnen is ook erg leuk door de vloer en door de wandversiering." Woorden van dank Mare Doornweerd, teamleider EVM, sprak de aanwezigen nog even toe en vertelde dat een van zijn doelen als teamleider is om EVM beter op de kaart van Verpakken te krijgen. Met zo'n mooi onderkomen is al een grote stap in die richting gezet. "Mijn voor gangers hebben eerder een poging gewaagd voor elkaar te krijgen dat er een nieuw onderkomen zou komen. Het is nu eindelijk gelukt en ik ben er trots op dat het er staat." Mare sprak verder met name woorden van dank uit. Voor het geduld van de medewer kers van EVM, die zo lang hebben gewacht, maar ook voor de mensen van de Catering die in deze voor hun moeilijke tijden de barbecue fantas tisch hebben verzorgd. De heren van de Bouwkundige Dienst, van de exter ne bedrijven en de Interne Dienst werden niet vergeten en tot slot twee mannen in het bijzonder, omdat zij hebben geholpen alles te regelen en in orde te maken. John van Pijpen, die zich als echte regelneef heeft ont popt en Rob Barendregt, die vanuit het Bouwbureau HNS de bouw heeft gerealiseerd. Muur van dozen Aan Rob werd gevraagd de officiële openingshandeling te verrichten. Voor de ingang van het gebouw was een muur van dozen gebouwd, met daaraan vast een touw dat aan een heftruck verbonden zat. Rob mocht plaatsnemen in de heftruck, niet een van zijn allerdaagse bezigheden, en moest de heftruck achteruitrijden waardoor de muur van dozen omver getrokken zou worden. Helaas brak het touw en vielen slechts een paar dozen. Het touw werd opnieuw bevestigd, maar het mocht helaas niet baten. Weer gingen maar een paar dozen om. Ron Mes heeft daar om de dozen eigenhandig omver geholpen en de opening was een feit. 1 juli 2004 B.H. Bouwmeester C.L. Fernandes 1 juli 2004 F.N. Glavimans Brouwen Colonne 2, ploeg C TPM De dozen moesten om, maar helaas. Lag dat nou aan Rob of aan het touw... ie vele aanwezigen en het mooie «eer maakten de opening tot een ucces Heineken Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 5