Abdellah Bendahman 25 jaar in dienst Ontruimingsoefening Bedrijfskantoor Foto's verwisseld li i Samen met collega's, Ed van Willegen en Arie van Dijk hebben we 27 mei in de Platenwasserij het 25-jarig jubi leum van Abdellah Bendahman gevierd. Tijdens de koffie met gebak en zeebanket is over van alles en nog wat gesproken. Ook over de aan- staande nieuwbouw over het huidige gebouw heen, waarna het oude gebouw (de drie koepels) wordt afge broken. Daarna was het de beurt aan Ed om de gouden Heineken-ster op te spelden. Abdellah is in oktober alweer dertig jaar in Nederland. Bij aankomst in Nederland heeft hij in het Westland in de bloemen gewerkt. 14 mei 1979 is hij in Zoeterwoude komen werken bij de afdeling Verpakken. Abdellah is begonnen op Colonne 1 waar hij een lange periode heeft gewerkt. Na een verblijf van twee jaar op Colonne 2 ging hij over naar Colonne 5 om daar na weer terug te keren voor een korte periode op Colonne 1. Abdellah werkt alweer vanaf april 2002 met veel plezier in de Platenwasserij. Hij is een gewaardeerde rustige en behulp zame collega. In juni gaan wij met collega's de viering van het 25-jarig jubileum nog afronden met een hapje en een drankje. Sjaak Batelaan, Platenwasserij Het is alweer even geleden dat er in het Bedrijfskantoor een ontruimings oefening heeft plaatsgevonden. Dit oefenen is van groot belang voor de hulpverleners, zoals de BHV-ers en de Bedrijfsbrandweer. Maar ook voor de bewoners van, in dit geval het Bedrijfskantoor, is het van belang te weten waarop moet worden gelet bij een ontruiming van de werkplek. 'Op welke manier, via welke weg en binnen welke tijd ben ik het snelst in veiligheid'. Daarom zullen we dus binnenkort weereen ontruimingsoefening houden in het Bedrijfskantoor. Ook jullie medewerking is van het grootste belang om een geslaagde oefening te draaien. Laatje dus bijstaan door de BHV-ers en volg hun raadgevingen goed en snel op. In tegenstelling tot de laatste ontrui mingsoefening zullen we nu niet van te voren aankondigen op welke dag en welk tijdstip de oefening wordt gehouden. Let dus goed op het zogenoemde 'Slow Whoop'-signaal. Ter voorbereiding adviseer ik u de ontruimingstekening, die in de buurt van uw werkplek op de gang hangt, te raadplegen. Als u het ontruimings signaal hoort, moet het gebouw zo snel mogelijk worden ontruimd. De BHV-ers zullen u daarbij ter plaatse begeleiden. Fred van Leeuwen, hoofd Interne Dienst Zowel Antonio Melicio als August Soares, beiden werkzaam bij Verpakken, vierden onlangs hun jubi leum. Antonio was 25 jaar in dienst en August 37,5 jaar. In het vorige nummer van Leven in de Brouwerij schreven we er al over. Bij August verliep zijn jubileum helaas niet hele maal zoals het was gepland. En of dat allemaal niet genoeg was, zijn bij de stukjes in Leven in de Brouwerij de foto's verwisseld en ging ook dat mis. Onze excuses hiervoor. Hierbij alsnog de juiste foto's die tijdens de jubi leumvieringen zijn gemaakt.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 4