185 Pieter Pils voor Ron Rosval I P&O is al in de stemming, wie volgt? A/Wet Heineken Mw. A. Stapel Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 1 Pieter Pils voor Ron Rosval 2 Brouwerij-resultaten 3 Tijdens de EK ga ik... 4 Jubileum Abdellah Bendahman 16 juni 2004 Jaargang 8 5 EVM-gebouw officieel geopend 6 Ondernemingsraad 7 Foto van de Maand 8 EQS weer live Ron Rosval was 8 juni 40 jaar in dienst en ontving die middag uit handen van Hein van Dort een Pieter Pils en de daarbijbehorende oorkonde. Samen met Fred van Leeuwen en Frans Glavimans werd onder het genot van koffie, taart en bonbons gepraat over van alles en nog wat. Uiteraard werd gesproken over hoe Ron bij Heineken is terechtgekomen. Maar daaraan vooraf vertelde Ron dat hij op 11-jarige leeftijd vanuit Zweden naar Nederland kwam. Op zijn veertiende is hij nog tijdelijk teruggegaan naar Zweden, maar is toch weer teruggekomen, vervolgens getrouwd en gebleven. Veertig jaar geleden, in 1964, begon Ron bij Drankenhandel Tims. Op 1 januari 1970 werd hij overgeplaatst naar Heineken te Rotterdam. Toen de Brouwerij in 1974 werd verplaatst naar Zoeterwoude, ging Ron daar als assistent op de afdeling Interne Dienst aan de slag, waar hij dertig jaar later nog steeds werkzaam is. In de tussen tijd is hij daar ook groepsleider Algemene Dienst geweest en is hij sinds 1998 werkzaam als aanvoerder van de Huishoudelijke Dienst. Herinneringen Zijn mooiste herinnering aan de 40 Heineken-jaren is toen Heineken van Rotterdam Crooswijk naar Zoeterwoude overging. "Het was alle maal nieuw en iedereen was enthou siast. Zeker in het begin. Het leukste werk dat ik in die jaren heb gedaan is toch wel bij de Interne Dienst. Je hebt behoorlijk wat vrijheid en komt over al", vertelde Ron. "Het minst leuke moment was in het begin van de jaren negentig, toen het 'Mensen maken Heineken'-project speelde. Maar verder heb ik het hier erg naar mijn zin." We wensen Ron nog vele jaren in goede gezondheid toe. Hein overhandigt de oorkonde aan Ron Het felbegeerde beeldje: Pieter Pils De afdeling P&O is er helemaal klaar voor, voor het EK voetbal 2004. De hele kamer is versierd met oranje en rood-wit-blauwe vlaggetjes en alles wat met voetbal of oranje te maken heeft. Hopelijk kunnen de versierselen zo lang mogelijk blijven hangen... Oranje, zet hem op! Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 1